Jak krok po kroku zainstalować HBO Max na Amazon Fire

Jak krok po kroku zainstalować HBO Max na Amazon Fire

W tym przewodniku podam kroki, które należy wykonać, aby zainstalować HBO Max na Amazon Fire.

HBO Max można zainstalować bez większych komplikacji na tablecie Amazon.

W tym przewodniku wyjaśnię kroki, które należy wykonać Zainstaluj klienta HBO Max na tablecie Amazon Fire. Sytuacja, która ma miejsce na tych urządzeniach, jest podobna do tej w Fire TV. Zasadniczo aplikacja tej platformy do przesyłania strumieniowego nie jest dostępna w App Store. Dlatego należy postępować zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami, aby zainstalować HBO Max na urządzeniach Fire TV i tabletach Amazon Fire.

Zanim przejdziesz do rzeczy, warto pamiętać o urządzeniach Amazon Działają dzięki Androidowi. Chociaż firma maksymalnie dostosowuje ten system, a nawet nadaje mu własną nazwę FireOS, bardzo łatwo jest instalować, aktualizować i usuwać aplikacje na tablecie Fire TV lub Amazon Fire. Nie ma się więc czym martwić, jeśli nie posiadasz zaawansowanej wiedzy. To, co ci tutaj powiem, jest dostępne dla wszystkich użytkowników.

Najpierw włącz instalację z nieznanych źródeł

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, aby móc zainstalować aplikację HBO Max, jest umożliwienie instalacji z nieznanych źródeł. Ponieważ jest to konieczne? Ta opcja jest dozwolona Pobieraj aplikacje z zewnętrznego repozytoriumNa przykład zlokalizuj APK Mirror i zainstaluj go na urządzeniu. Jeśli nie aktywujesz tej opcji, Twoje urządzenie pozwoli Ci instalować tylko aplikacje z Amazon Appstore.

W zależności od posiadanej generacji Amazon Fire kroki różnią się nieznacznie w zależności od urządzenia. W przypadku wczesnych pokoleń być może będziesz musiał udać się do Ustawienia A następnie naciśnij urządzenie. Jeśli model jest trochę nowszy, być może trzeba będzie udać się do działu AplikacjeA także w ustawieniach.

Na koniec, w najnowszych generacjach Amazon Fire, przejdź do sekcji ochrona. Ze względu na różnice między wersjami może być konieczne poświęcenie trochę czasu na znalezienie tej opcji w panelu preferencji. Konieczne jest jednak aktywowanie tej opcji Instalacja z nieznanych źródeł Aby móc kontynuować tę procedurę.

Pobierz aplikację HBO Max APK na urządzenie Amazon Fire

W przeciwieństwie do Fire TV, który wymaga użycia wyspecjalizowanych aplikacji do pobierania plików APK, na tabletach Amazon to zadanie jest znacznie łatwiejsze. To dlatego, że Posiada pełną przeglądarkę internetową Który obsługuje pobieranie plików z Internetu.

Dlatego kroki, które musisz wykonać Zainstaluj pakiet HBO Max APK Jest to powszechne na każdym innym urządzeniu z Androidem.

Jak krok po kroku zainstalować HBO Max na Amazon Fire

Lista plików APK HBO Max dostępnych w APK Mirror

Po prostu zrób to:

  1. Otwórz przeglądarkę Silk.
  2. Przejdź do strony pobierania HBO Max w APK Mirror. możesz użyć ten link Aby przejść bezpośrednio.
  3. Wybierz najnowszą dostępną wersję i kliknij ikonę pobierania.
  4. Na następnym ekranie wybierz Zobacz dostępne pliki do pobrania. Należy pobrać wariant, w którym pojawia się etykieta APK.
  5. Rozpocznij pobieranie.
  6. Po pobraniu pliku APK otwórz go w przeglądarce lub znajdź w folderze Pobrane za pomocą eksploratora plików.

Po zakończeniu tej procedury na Twoim urządzeniu Amazon Fire zostanie zainstalowana HBO Max i będziesz mógł z niego normalnie korzystać. Ponieważ to zastosował Nie jest to zależne od usług Googlemożesz z niego korzystać całkowicie normalnie, uzyskując dostęp do swojego konta przy użyciu zwykłych danych uwierzytelniających i przeglądając wszystkie rodzaje treści.

Sztuczki, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki z HBO Max w Amazon Fire

Teraz, gdy wiesz, jak krok po kroku zainstalować aplikację HBO Max na tablecie Amazon, sugeruję kilka sztuczek Dzięki temu możesz zyskać więcej.

Jak krok po kroku zainstalować HBO Max na Amazon Fire

Sekcja Urządzenia w HBO Max, w której możesz kontrolować, gdzie się logujesz.

Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

  • Zarządzaj wszystkimi urządzeniami powiązanymi z Twoim kontem. W sekcji Urządzenia W ustawieniach aplikacji pojawią się wszystkie urządzenia powiązane z Twoim kontem. Dzięki temu możesz bezpośrednio z urządzenia Amazon Fire rozparować dowolne inne urządzenie, na którym jesteś zalogowany.
  • Dostosuj tłumaczenie. Musisz przyjechać Ustawienia > Ustawienia napisów Aby dostosować ten aspekt działania. Pamiętaj, że napisy są bardzo przydatne, gdy nie słychać dźwięku treści. Nadaj im wyjątkowy charakter, który pomoże Ci poprawić wrażenia z oglądania na Amazon Fire.
  • Dostosuj jakość pobieranych plików. Oprócz możliwości pobierania treści, takich jak seriale czy filmy, HBO Max umożliwia dostosowanie ich jakości. Zapobiegnie to nasyceniu pamięci tabletu, szczególnie jeśli jest to model z małą ilością miejsca na dysku. Ta opcja znajduje się w sekcji Pliki do pobrania Z ustawień aplikacji.
Jak krok po kroku zainstalować HBO Max na Amazon Fire

Przycisk umożliwiający odtwarzanie losowych odcinków serialu.

  • Odtwarzanie w kolejności losowej. Są seriale, które idealnie nadają się do dobrej zabawy, nawet bez zachowania chronologicznego porządku fabuły. Przyjaciele to wyraźny przykład tego typu treści, do których widzowie wracają wielokrotnie, żeby się pośmiać. Jeśli nie interesuje Cię, który rozdział chcesz obejrzeć, w niektórych tytułach zobaczysz przycisk aplikacji umożliwiający losowe wybranie rozdziału i rozpoczęcie jego odtwarzania. Oprócz Przyjaciół ten przycisk widziałeś w innych programach, takich jak Biuro.

Nie ma wątpliwości, że dzięki tym trikom HBO Max w aplikacji mobilnej i tabletowej będziesz mógł w pełni wykorzystać tę usługę na swoim Amazon Fire.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *