Jak pobierać filmy z YouTube’a z Chrome, Firefox i Safari

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś pobrać filmy z YouTube, zauważysz, że Google nie ułatwia tego za Ciebie. Ich celem jest oglądanie filmów online. Jeśli chcesz je zapisać na swoim komputerze, będziesz musiał Skorzystaj z pomocy z zewnątrz. To lub zatrudnienie YouTube Premium, Usługa płatna.

Ale jest wiele sposobów na osiągnięcie naszego celu. Na przykład możesz przejść do jednej z wielu stron internetowych, aby pobrać filmy z YouTube, i możesz użyć popularnych aplikacji, takich jak Vlc media player Lub nawet zainstaluj plik Rozszerz lub uzupełnij W Twojej przeglądarce nagłówka.

Pobieraj filmy z YouTube’a z Chrome, Safari i innych przeglądarek

Przejdźmy do najprostszej opcji. Z witryn internetowych, takich jak poniższe, możesz pobierać filmy z YouTube. Jest bezpłatny, nie wymaga rejestracji, możesz z niego korzystać tyle razy, ile potrzebujesz i na to zezwolić Wybierz jakość pobierania Wśród dwóch dostępnych.

Najlepsze jest to, że działają W dowolnej przeglądarce Z Twojego komputera. Idealne, gdy nie możemy korzystać z aplikacji lub rozszerzeń innych firm lub gdy nie możemy zainstalować programu na Twoim komputerze.

Pobierz filmy z Mozilla Firefox

Google Chrome i jego warianty nie są właścicielami Rozszerzenia lub dodatki Aby pobrać filmy z YouTube. Lub kiedy się pojawiają, wkrótce są usuwane z oficjalnych sklepów. Jednak Mozilla Firefox nic nie zawdzięcza YouTube za to, co ma do zaoferowania Rozszerzenia działają.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *