Jak pobrać i skonfigurować aplikację ChatGPT na Androida | Styl życia

Jak pobrać i skonfigurować aplikację ChatGPT na Androida |  Styl życia

CzatGPT Dotarł i zrewolucjonizował różne sektory. Inteligencja konwersacyjna stworzona przez OpenAI wyróżnia się spośród wcześniejszych i późniejszych, oferując szereg możliwości każdemu użytkownikowi.

Prawda jest taka, że ​​ta sztuczna inteligencja działa naprawdę dobrze; Jeśli wiesz, jak najlepiej wykorzystać jego możliwości, jest to bardzo atrakcyjna opcja. Najlepsze jest to, że już to masz Oficjalna aplikacja ChatGPT na iOS i Androida.

W ten sposób możesz uniknąć dużej liczby szkodliwych aplikacji rozprzestrzeniających się w Internecie, których jedynym celem jest kradzież Twoich danych osobowych. Co więcej, pokażemy Ci Jak skonfigurować aplikację ChatGPT na Androida i iOS.

Skąd pobrać ChatGPT na Androida

Jak wspomniano, oficjalna aplikacja mobilna ChatGPT jest już dostępna. Początkowo pojawiła się w Apple App Store, a po wydaniu na iPhone'a jest teraz dostępna także w Google Play. Więc nieważne, czy chcesz Zainstaluj ChatGPT na swoim smartfonie lub tablecie, Nie będziesz mieć żadnego problemu.

Oczywiście zawsze powinieneś pobrać aplikację z oficjalnego sklepu z aplikacjami, sklepu Google Play dla Androida lub App Store, jeśli używasz iPhone'a lub iPada. Oto linki, które ułatwią Ci zadanie:

Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu konfiguracja jest prosta, ale niezbędna. Najpierw wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, chyba że wolisz logować się przy użyciu prawidłowego adresu e-mail.

W chwili pisania tego samouczka nie znaleźliśmy sposobu, aby to zrobić Zmień język ChatGPT. Dotyczy to jednak tylko interfejsu, ponieważ będziesz mógł zadawać pytania w dowolnym języku i uzyskiwać odpowiedzi w języku, który chcesz.

Po otwarciu aplikacji zauważysz, że interfejs jest bardzo łatwy w użyciu, a na dole znajduje się pasek, który umożliwia wpisywanie lub dyktowanie pytań. Dodatkowo u góry zobaczysz ikonę z trzema poziomymi liniami; Musisz kliknąć ten przycisk.

W interfejsie aplikacji znajdziesz Historia, możliwość rozpoczęcia nowej rozmowy i ustawienia. Kliknij ostatnią opcję. W sekcji Ustawienia znajdziesz trzy obszary. Najpierw przejdź do Kontroli danych i wybierz, czy chcesz, aby ChatGPT korzystał z Twojej historii czatów do celów szkoleniowych.

Następnie przejdź do Schematu Kolorów i wybierz odcień, który wolisz zastosować. Osobiście wybrałem tryb ciemny, ponieważ mogę z niego skorzystać w dowolnym momencie. Na koniec nie zapomnij przełączyć się na język główny, a jeśli zawsze chcesz uzyskać odpowiedzi w języku hiszpańskim, wybierz hiszpański.

Jak zauważyłeś, Skonfiguruj aplikację ChatGPT To bardzo proste. W tym samouczku używamy wersji na Androida, ale proces jest dokładnie taki sam na iOS.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *