Jak podróżować w czasie z Mapami Google

Samochody Street View jeżdżą po każdej ulicy raz lub dwa razy w roku, ale nawet wtedy może się to różnić, więc niektóre obszary miejskie mają więcej historycznych zdjęć niż inne. Według Google ta funkcja ma być częścią wysiłków firmy na rzecz: Stworzenie cyfrowego lustra i prawdziwego rekordu świata.

Obecnie to dziwne narzędzie znajduje się w komputerowej wersji Map Google i Nie wiadomo, czy firma przeniesie go do innych wersji aplikacji.

mapy Google

Jak podróżować do przeszłości za pomocą Map Google

  • Otwórz Mapy Google (w przeglądarce internetowej, w aplikacji mapy mobilnej nie działa).
  • Wybierz miejsce, ulicę lub drogę.
  • Po zlokalizowaniu go na mapie, Otwórz widok z poziomu ulicy, Street View Najprostszy sposób to Przeciągnij małego żółtego człowieka, który pojawia się na ikonach w prawym dolnym rogu ekranie, a następnie upuść go na obszarze mapy.
  • Po przejściu do Street View zwróć uwagę na plik lewy górny róg okna. Zobaczysz krótki opis swojego miejsca, a poniżej obraz ulicy wraz z miesiącem i rokiem.
  • Kliknij sekcję miesiąca i roku, a pojawi się oś czasu z kilkoma punktami. Przeciągając szare kółko do przodu lub do tyłu, możesz zobaczyć, jak wygląda to miejsce W różnych okresach ostatniej dekady.
  • Gdy wrócisz w czasie, który chcesz odwiedzić, kliknij zdjęcie, a Street View przełączy się na czas, który wybrałeś w przeszłości.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.