Jak przekonwertować głos WhatsApp na tekst bez instalowania czegokolwiek?

Dzięki tej prostej sztuczce możesz transkrybować dźwięk odbierany na koncie WhatsApp bez instalowania jednej aplikacji i za darmo.

Notatki głosowe w czatach WhatsApp zalały. To, co wcześniej było tylko rozmowami z tekstem i obrazami, teraz obejmuje również czasami niekończący się dźwięk. Rozmawialiśmy już o tym, jak Pobierz notatki głosowe dla WhatsApp s Jak wysyłać pliki mp3 do swoich kontaktów. Ale najciekawsze jest to, że niektóre z tych dźwięków są tak ważne, że być może będziesz musiał je przepisać. Czy wiesz, że możesz przekonwertować głos WhatsApp na tekst bez opuszczania aplikacji? Znajdź najskuteczniejszy sposób, aby to osiągnąć.

W tym artykule pokażemy Ci wszystkie kroki dla Transkrybuj notatki głosowe w WhatsApp bez instalowania czegokolwiek w telefonie komórkowym. Ponadto wyjaśniamy, co kryje się za botem, który umożliwia konwersję dźwięku na tekst, po prostu klikając przycisk Wysłać ponownie. Zaczynajmy!

Jak przekonwertować głos WhatsApp na tekst bez aplikacji

Jak przekonwertować głos WhatsApp na tekst bez instalowania czegokolwiek?

Czasami dobrym pomysłem jest umieszczenie treści notatki głosowej WhatsApp w tekście. Więc możesz to zrobić łatwo

Na WhatsApp jest bot, który może odbierać dźwięk i konwertować go na tekst w kilka sekund. Nazwa usługi stojącej za tą technologią to TranscriberZ I zrób to, aby jak najlepiej wykorzystać:

  1. Dodaj nowy kontakt do swojej książki adresowej. Nazywaj to, jak chcesz, choć według jego twórców Oficjalna nazwa to Alfred The Transcriber. Numer telefonu to +1 (415) 680-9230. Możesz też otworzyć z nim rozmowę i dodać go klikając To jest bezpośredni link.
  2. Zamknij WhatsApp i otwórz go ponownie, aby w razie potrzeby ponownie załadować kontakty.
  3. Wybierz notatkę głosową i dotknij Wysłać ponownie.
  4. Wyślij wiadomość do Alfred (lub właśnie utworzony kontakt).
  5. W ciągu kilku sekund tekst pojawi się w formie wiadomości.
Jak przekonwertować głos WhatsApp na tekst bez instalowania czegokolwiek?

Oto kroki wysyłania notatek głosowych do usługi transkrypcji bez instalowania jednej aplikacji

Jak widać, jest to bardzo prosty proces Nie jest wymagana zaawansowana wiedza. Powyższy obrazek pokazuje główne wskazówki, którymi należy się kierować.

Poznajemy Alfreda Kopistę i za nim

Przyjrzyjmy się niektórym konkretnym aspektom tego bota WhatsApp Transkrybuj swoje audio na tekst.

Kim jest odpowiedzialna firma?

Jak wskazaliśmy w poprzedniej sekcji, z tyłu Alfred Kopista Istnieje usługa o nazwie TranscriberZ. Zgodnie z polityką prywatności swojej strony internetowej, firma odpowiedzialna za przetwarzanie przechowywanych danych, a mianowicie imię i nazwisko oraz numer telefonu, jest: Shield Technology Ltd.. Jednak w regulaminie mówi o tym Magen Technologies Sp.. Siedziby obu firm znajdują się odpowiednio w Izraelu i Indiach.

Czy używanie tego bota jest bezpieczne?

Według jego oficjalnej strony internetowej „Wszelkie wysłane wiadomości nie będą przechowywane, sprzedawane stronom trzecim i nie będą przekazywane nikomuZgodnie z Polityką Prywatności gromadzone informacje są niezbędne, jednak radzimy, że Nie wysyłaj wrażliwych materiałów do tego bota za to, co może się stać. Rozumiemy, że używa technologii podobnej do tej z Strony internetowe zamieniające mowę na tekst.

Jakie ma ograniczenia?

Bezpłatny, Możesz wysłać łącznie 3 audio. Dźwięki mogą trwać Maksymalnie 5 minut z najdroższym planem płatnościWedług najnowszych informacji opublikowanych na oficjalnej stronie serwisu. Obsługiwane języki to angielski, francuski, niemiecki i hiszpański. Jest też inny robot o nazwie Amnon transkrybent Kto rozumie hebrajski.

Ile liczysz?

strona internetowa . TranscriberZ Zawiera dwa plany:

  • dobry plan. Kosztuje 3 USD miesięcznie i pozwala na maksymalnie 100 wiadomości i do 60 sekund na wysłany dźwięk.
  • Świetny plan. Kosztuje 5 USD miesięcznie i pozwala na maksymalnie 200 wiadomości i do 5 minut na wysłany dźwięk.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.