Jak przesłać kartę Chrome do dowolnego Chromecasta za pomocą systemu Windows 11?

Wykazano, że postęp technologiczny bardzo nam pomaga w naszym codziennym życiu, pomagając nam w różnych zadaniach. Czasami, czy to w pracy, czy w celach rozrywkowych, konieczne może być przesyłanie na telewizor tego, co masz na ekranie komputera. A najlepsze jest to, że wdrożenie tego procesu jest bardzo proste, a do tego potrzebujesz tylko odbiornika, który może być Google Chromecast s Komputer z systemem Windows 11.

Ponadto będziesz musiał uciekać się tylko do oprogramowania, mówimy o przeglądarce opartej na Chromium, takiej jak Edge i Chrome. Oba są bezpłatne, jak dobrze wiesz, więc tworzenie kopii lustrzanej ekranu komputera byłoby bardzo prostym zadaniem i każdy może to zrobić. Zapamietaj to Android TV i Google TV mają Chromecasta w środkuwięc jeśli masz telewizor lub odtwarzacz multimedialny z tymi systemami operacyjnymi, możesz bez problemu wykonać kopię lustrzaną ekranu.

Wyślij ekran systemu Windows 11 do telewizora Smart TV

Jeśli to, czego szukasz, to Odbij okna ekranu komputera 11 Abyś mógł zobaczyć, co masz na swoim komputerze na telewizorze, powinieneś wiedzieć, że kroki są bardzo proste, a aby nie zgubić się w tym procesie, podamy Ci kroki, które należy wykonać. Nie będziesz też musiał uciekać się do kabli, ale z domową siecią WiFi będzie to więcej niż wystarczające.

Chromecast z Google TV (HD) | Google

Następnie zostawiamy Ci plik Kroki korzystania z przeglądarki Google Chrome:

  • Przede wszystkim otwórz Chrome i kliknij ikonę znaną z trzech kropek znajdujących się w prawej górnej części ekranu komputera.
  • Po otwarciu menu poszukaj opcji przesyłania. Otworzy się okno, w którym możesz wybrać spośród różnych urządzeń dostępnych do odbioru sygnału. Nawet jeśli wolisz, możesz ustawić, czy chcesz udostępnić aktywną kartę, czy cokolwiek, co masz na swoim komputerze.
  • Musisz wybrać wejście wideo Chromecasta, aby móc zobaczyć sygnał, a gdy chcesz zatrzymać udostępnianie ekranu, po prostu zamknij, naciskając przycisk X i to wszystko.

W przypadku, gdy wykonasz ten proces za pomocą przeglądarki Edge, nastąpi niewielka zmiana. Po otwarciu przeglądarki i kliknięciu trzech pionowych kropek będziesz musiał wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie przesłać strumieniowo zawartość do urządzenia. Gdy skończysz, wykonaj te same czynności, które pokazaliśmy w Chrome, i gotowe.

Upewnij się, że jesteś zainteresowany:


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.