Jak radzili sobie twoi zawodnicy na Mistrzostwach Świata Rosja 2018?

Meksyk: Zmierzy się z reprezentacją Meksyku Królestwo Arabii Saudyjskiej, Argentyny i Polski Następnego dnia Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, turniej, który rozpocznie się 21 listopada i zakończy 18 grudnia; Będzie to 22. Puchar Świata w historii.

Trójkolorowa dioda LED Gerardo „Tata” MartinoO tym, kim będą jego przeciwnicy w fazie grupowej dowiedział się podczas losowania 1 kwietnia br., weźmie udział w sektorze C i zadebiutuje 22 listopada przeciwko Polsce, a 26 zmierzy się z Argentyną i zamknie pierwszy rundy przeciwko Arabom. Arabia Saudyjska w dniu 30.

Z jakimi krajami się zmierzą Wybór Krajowy Zakwalifikowali się także do ostatniego Pucharu Świata, który odbył się w Rosji, a jako pierwszy zagrała reprezentacja Arabii Saudyjskiej, kiedy rozegrali mecz otwarcia, który zakończył się przeciwko nim 5:0, i spodziewali się, że odejdą w historii 2 z 1 0 przegranej z Urugwajem. Turniej zakończyła jednak z godnością, pokonując Egipt 2:1.

Następna w turnieju była dwukrotna mistrzyni świata Argentyna i trafiła do grupy D, w której omal nie odpadły, gdy wystartowały z remisem z Islandią i odniosły bolesne zwycięstwo 3-0 nad Chorwacją, ale pokonały Nigerię 2:1. Udało mu się zapewnić drugie miejsce.

Chorwacja pokonała Argentynę w Rosji 2018
środek dżemu

Jednak w ciągu ostatnich szesnastu znaleźli Reprezentacja Francji -Mistrz Rosji 2018-w Kazaniu, choć schodzili częściowo z tyłu, stracili jeszcze trzy gole w drugiej połowie, aż do końca meczu 4:3, który zakończył ich szanse na zdobycie nowego tytułu w ich historii.

Z drugiej strony, Polska zakończyła się w ostatniej grupie, żałośnie zajmując ostatnie miejsce z zaledwie trzema punktami, pokonując w ostatnim meczu Japonię 1:0, przegrywając 2:1 z Senegalem i 3.0 z Kolumbią w dwóch pozostałych meczach.

Polska zawiodła w Rosji 2018
środek dżemu

Polecamy przeczytać

Celem meksykańskiego zespołu w Katarze 2022 jest pokonanie piątego meczu, co nie miało miejsca od USA 1994. Meksyk nie zaliczył wybitnego występu na wyjeździe, ale głównym zadaniem do tej pory pozostaje ćwierćfinał, który trzeba będzie osiągnąć, aby uniknąć nowej „porażki” w finałach Pucharu Świata.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.