Jak stworzyć własną listę ulubionych w Tekken 8

Jak stworzyć własną listę ulubionych w Tekken 8

powodzenie Tekkena 8 To bezsporne i nie tylko dzięki niej sposób gry Odporna na bomby lub dzika zawartość, ale można ją także dostosować do wszystkich typów graczy. To zawiera Szereg funkcji związanych z dostępnością i jakością życia, niektóre z nich są przydatne dla każdego i nie tylko sprawią, że nasze sesje gier będą wygodniejsze. Jednym z nich jest ten, który Wam dzisiaj przedstawimy, a który dla wielu pozostawał ukryty.

W ten sposób możesz utworzyć listę ulubionych w Tekken 8

Tak naprawdę mówimy o całkowitym dostosowaniu głównego menu Tekkena 8 dla naszej wygody, a po lewej stronie menu, jak widać na poniższym obrazku, znajduje się Wszystkie ulubione funkcje i tryby. Idealnym rozwiązaniem jest, aby osoby, które odwiedzamy najczęściej były tutaj, co pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu na przeglądaniu ofert.

Tekken™8_20240201094403

Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy, że to menu jest w pełni konfigurowalne i bardzo proste. Jak widać na obrazku, aby usunąć każdą funkcję lub tryb z ulubionych, wystarczy to zrobić Naciśnij trójkąt (Y na kontrolerze Xbox Series), czynność, którą będziemy musieli potwierdzić natychmiast potem. Dodawanie do ulubionych jest równie proste.

Tekken™8_20240201094600

Jak widać powyżej, wybierając funkcję, w lewym dolnym rogu mamy możliwość dodania jej do ulubionych za pomocą dokładnie tego samego przycisku. Tak łatwo jest dostosować całe nasze menu do własnych upodobań i potrzeb.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *