Jak udostępniać swoją galerię Zdjęć Google w czasie rzeczywistym

Jak udostępniać swoją galerię Zdjęć Google w czasie rzeczywistym

Aplikacje takie jak Zdjęcia Google pozwalają nam przechowywać wszystkie nasze wspomnienia i mieć je zawsze pod ręką. Ale poza tym możemy również dzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi. To nie jest nowa, nowa funkcja, która została wbudowana w Zdjęcia Google, w których mieszczą się wszystkie nasze wspomnienia Będą automatycznie udostępniać wybrane przez Ciebie osoby.

Podziel się wspomnieniami

Są sytuacje, o których trzeba pamiętać. Zdjęcia i filmy, które zawsze udostępniamy rodzinie. Kiedy więc skończymy robić zdjęcia lub nagrywać filmy, wysyłamy je lub udostępniamy za pośrednictwem innych aplikacji. z tym Nowa funkcja Google Nie będzie to konieczne, ponieważ po zapisaniu w naszej bibliotece jest dostępne.

Udostępnianie albumów lub wspomnień to coś, co możemy zrobić wcześniej w Zdjęciach Google. Tak proste, jak wybranie zdjęć lub filmów, wybranie z kim chcemy to zrobić i Kliknij przycisk udostępniania. Teraz my też możemy tworzyć wspólne albumy lub udostępniać je współpracownikom, Aby te wspomnienia były automatycznie udostępniane, gdy dodajesz treści do naszej biblioteki.

  • Kiedy udostępniamy zdjęcia lub filmy, możemy wybrać z naszej biblioteki to, co chcemy udostępnić. z Udostępnij całą zawartość lub użyj szeregu filtrów Z kim możemy decydować, czym możemy się dzielić.
  • Z jednej strony możemy Wybierz daty, do których mają dotrzeć ci użytkownicy. Zawsze możemy wybrać, które ze zdjęć w naszej galerii będą dostępne lub określić terminy, w których będą one dostępne. Wszystkie zapisane wcześniej zdjęcia pozostaną w Twojej bibliotece i tylko Ty będziesz mieć do nich dostęp.
  • Lub możemy zastosować filtr, za pomocą którego możesz wybrać, które zdjęcia możesz podziwiać. Będziemy Wybierz zdjęcia według twarzychociaż w tej chwili mamy tylko opcję udostępnienia pełnej galerii.
  • Aby uzyskać dostęp do tych udostępnionych treści, będziemy musieli wybrać opcję „abonentZnajdziemy tam zarówno albumy, jak i profile współpracowników, z którymi współpracujemy.

W ten sposób za każdym razem, gdy któryś z kooperacyjnych profili doda nowe zdjęcie do swojej galerii, automatycznie zachowuje się tak samo jak reszta. Kiedy nadejdzie czas, jeśli nie chcemy dalej udostępniać naszych zdjęć, możemy anulować to ustawienie, a nasze zdjęcia i filmy pozostaną prywatne.

Jest to bardzo przydatne, jeśli mamy wiele kont e-mail w Kilka urządzeń i chcemy zjednoczyć wszystkie nasze wspomnienia w jednym miejscu. Bez względu na to, z jakiego konta lub urządzenia korzystamy, wszystkie nasze zdjęcia będziemy mieć w jednym miejscu. Funkcja, która oszczędza nam czas, ponieważ musimy wysyłać zdjęcia za pośrednictwem innych aplikacji lub wybierać, do kogo je wysyłamy przez cały czas, jest tak prosta, jak skierowanie aparatu naszego telefonu komórkowego, zrobienie zdjęcia i natychmiast W tym samym czasie, gdy zapisujemy nasz obraz, będzie on dostępny dla pozostałych wybranych osób Z naszej strony dostęp w czasie rzeczywistym do wykonanych przez nas zdjęć.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *