Jak ukończyć łamigłówki w rozdziale 4 Button Carnage remake’u Resident Evil 4

Jak ukończyć łamigłówki w rozdziale 4 Button Carnage remake’u Resident Evil 4

On Rozdział 4 Do Remake Resident Evil 4 Zawiera kilka zagadek, które składają się ze stresu guziki nawzajem litera lub symbol Niektóre bardzo dziwne masakry. w tej części naszej strony Przewodnik po remake’u Resident Evil 4 mówimy ci Jakie są ikony I Jakie przyciski należy nacisnąć. Wszystkie szczegóły poniżej:

Jak rozwiązać zagadki rozdziału 4 remake’u Resident Evil 4? Jakie przyciski musisz nacisnąć?

Zasadniczo Resident Evil 4 Chapter 4 Remake prosi nas o zdobycie klucz do kościoła Aby tam wrócić i uratować Ashley. Jesteśmy nad jeziorem, ogromnym terenem, który możemy zwiedzać do woli dzięki małej łódce. To, co musimy zrobić w regionie, tozasadniczo, Ukończ dwie zagadki, które polegają na naciśnięciu trzech przycisków określonych w każdej zagadceI Odbierz kluczowe rzeczy, które otrzymamy i zanieś je do miejsca, w którym znajduje się klucz do kaplicy dostać. kawałek po kawałku:

Zrób mapę z lokalizacjami, które musimy zbadać, aby ukończyć ten obszar
  1. jaskinia ścienna. To jest miejsce Odznaka kościelna. Musimy wrócić do tego miejsca z głową odstępcy i głową bluźniercy, dwoma niezbędnymi przedmiotami uzyskanymi przez rozpuszczenie dwóch języków na ołtarzach.
  2. Ołtarz jaskiniowy. Tutaj to dostaniesz Głowa odstępcy rozwiązać zagadkę.
  3. Ołtarz jaskiniowy. Tutaj to dostaniesz głowa niewierności rozwiązać zagadkę.

W dwóch obszarach, w których znajdują się ołtarze, zobaczymy ikony pomalowane żółtą farbą, które będą wyglądać niepowtarzalnie dla każdego gracza.Więc Nie ma stałego rozwiązaniaAle Musimy napisać, jak się mająlub zrób lub zrób zdjęcie. Oto przykład jednego z kodów:

To jeden z możliwych symboli pojawiających się w okolicy i wskazuje on na jeden z przycisków, które należy wcisnąć na tym ołtarzu

Również Istnieją pewne symbole, które można w pełni zobaczyć tylko po ustawieniu się w bardzo specyficzny sposób, ponieważ bawią się perspektywą. Musimy udać się do określonych miejsc w każdym obszarze, aby móc go dobrze zobaczyć, a tym samym zrozumieć, jak wygląda ten konkretny symbol, który musimy nacisnąć przycisk.

Jest to jeden z symboli, który można właściwie zobaczyć tylko umieszczając nas w określonym punkcie, gdzie jest podzielony na dwie połowy

Zarówno na ołtarzu jaskiniowym, jak i na ołtarzu jaskiniowym znajdują się trzy różne symbole Rozrzucone i pomalowane w każdym miejscu. Te trzy ikony reprezentują przyciski, które musimy nacisnąć W każdym przypadku na ołtarzach z guzikami w każdym z dwóch obszarów.

Na ołtarzach znajdują się guziki z symbolami. Dowiadujemy się, które przyciski nacisnąć, widząc ikony w każdym obszarze

W skrócie: to, co musisz zrobić w tym polu, to:

  1. Chodźmy do Ołtarz jaskiniowy. Oczyszczamy teren z wrogów, aby nam nie przeszkadzali, Eksplorujemy jaskinię i piszemy, jakie są trzy symbole jakie zobaczymy w regionie. Klikaj na przyciski z tymi symbolami na ołtarzu i Dostajemy głowę odstępcy.
  2. Chodźmy do Ołtarz jaskiniowy. Rozglądamy się dobrze po okolicy, aby zrozumieć, jak wyglądają trzy symboleI Klikaj na przyciski z tymi symbolami w ołtarzu o Otrząśnij się z niedowierzania.
  3. Dysponując dwoma głównymi składnikami, Wracamy do Cueva del MoralGdzie Używamy głowy odstępcy i głowy niewiernego jako kluczy do posągów dłoni. Aby go zdobyć Odznaka kościelna.
Po rozwiązaniu dwóch języków, zdobyciu głów i powrocie do jaskini w ścianie otrzymujemy odznakę kościoła

Jak już wiesz, w naszym przewodniku po remake’u Resident Evil 4 dajemy ci wszystkie klucze do gry, w tym lokalizację wszystkich kasztelanów mechów lub sposób zdobycia pistoletu Red9.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *