Jak ważne jest, aby zagrać w pierwszą część Zelda: Tears of the Kingdom, aby cieszyć się grą

Jak ważne jest, aby zagrać w pierwszą część Zelda: Tears of the Kingdom, aby cieszyć się grą
Gra będzie „dostępna” dla użytkowników, którzy nie mieli styczności z poprzednim tytułem.

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo roku, a ponieważ jest już dostępna, wielu graczy zastanawia się, czy muszą przeżyć poprzednie doświadczenia, aby zrozumieć, co wydarzy się w tej kontynuacji.

Oddech dziczy Jest to prequel najnowszej wersji. Tytuł ukazał się w 2017 roku i jest uważany za jeden z najlepszych tytułów w historii pod względem sposobu, w jaki oferuje eksplorację otwartego świata i zachęca użytkowników do kreatywności. Przedmioty również w nowej wersji.

będąc drugą częścią, Łzy Królestwa Wydarzenia będą kontynuowane po tym, co wydarzyło się w poprzedniej grze. Twórcy podkreślali jednak, że zadbali o stworzenie „przystępnego” doświadczenia dla nowych graczy.

Może Cię zainteresuje: 5 aktualizacji Zelda: Tears of the Kingdom, najbardziej wyczekiwanej gry roku

Nintendo Wielokrotnie był odpowiedzialny za powtarzanie, że poprzednia historia tej nowej gry nie jest niezbędna z różnych powodów.

Producent gry, Eiji Aonuma, potwierdził, że nowa mechanika gry Łzy Królestwa Będzie to łatwe do zrozumienia dla tych, którzy nie doświadczyli Breath of the Wild.

Powiedział w wywiadzie opublikowanym przez ten sam kanał, japońską firmę.

Gra będzie „dostępna” dla użytkowników, którzy nie mieli styczności z poprzednim tytułem.
Może Cię to zainteresować: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom znajduje się na szczycie listy gier, które pojawią się w maju

Dotyczy to sterowania i poruszania się, ponieważ dodano nowe umiejętności, w których główny bohater może łączyć przedmioty, czas powrotu oraz wytwarzać transport i broń.

Jeśli chodzi o fabułę, Hidemaro Fujibayashi, reżyser gry, był odpowiedzialny za wyjaśnienie, że „dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić wygodę zarówno początkującym graczom, jak i tym, którzy mają wcześniejsze doświadczenie w grze”. Dlatego pomimo kontynuacji wydarzeń z poprzedniego tytułu, nie będzie problemu ze zrozumieniem fabuły, która wiąże się z powrotem głównego złoczyńcy serii.

Nie oznacza to, że nie ma elementów, z których można by się bardziej cieszyć, jeśli pierwsza część została już doświadczona, takich jak uczucie eksploracji i przemierzania mapy, zrozumienie dynamiki przechodzenia przez poziomy i radzenie sobie z tonem historię, która różni się od innych części Zeldy.

Gra będzie „dostępna” dla użytkowników, którzy nie mieli styczności z poprzednim tytułem.
Może Cię to zainteresować: To jest postać League of Legends, która nie zmieniła się od 14 lat, jest prawie idealna

Jeden z punktów wyróżniających w Oddech dziczy Chodziło o umiejętności, które posiadał spinki do mankietów Aby wchodzić w interakcje z przedmiotami i środowiskiem. Ale w nowej części postanowiono rozszerzyć ten katalog opcji, skupiając się głównie na zapewnieniu graczom narzędzi do rozwiązywania problemów i kreatywności w tworzeniu przedmiotów, co jest jednym z najbardziej uderzających punktów tego doświadczenia.

Oto cztery nowe umiejętności, które główny bohater będzie miał w grze:

– Mieszanka: Pozwoli ci to połączyć dwa stworzenia, aby stworzyć potężniejsze bronie, tarcze i strzały.

– Altramano: Dzięki tej mocy gracz będzie mógł łączyć rzeczy, aby tworzyć transport lub struktury.

– odrzut: Cofnij czas, aby cofnąć ruchy ciała.

– Przeciek: Posłuży do przekraczania ścian, wychodzenia z jaskiń lub wspinania się na wysokie platformy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *