Jak według sztucznej inteligencji będą wyglądać ludzie za 1000 lat: będą mieli silniejsze ciała

Jak według sztucznej inteligencji będą wyglądać ludzie za 1000 lat: będą mieli silniejsze ciała

Konsultowano się ze sztuczną inteligencją w różnych tematach, a ostatnio wiele osób zdecydowało się sprawdzić, jaka będzie przyszłość według tej platformy.

Platforma Bard jest jedną z tych platform, do których niektórzy użytkownicy przychodzą, aby zapytać o to, co stanie się z przyszłością ludzkości I można było wiedzieć, jak będzie wyglądać za około 1000 lat.

Musimy pamiętać, że jest to ćwiczenie rozrywkowe i że sztuczna inteligencja nie ma obiektywnej wiedzy ani konkretnych danych, aby podejmować decyzje dotyczące miejsc lub ludzi.

Wcześniej ludzie mogli sobie jedynie wyobrażać, jaka będzie przyszłość, oglądając ją na ekranie filmu lub telewizora Filmy lub seriale przedstawiające ludzi w roku 2350 lub później.

powiązane tematy

Jednak platformy AI, takie jak ChatGPT czy Bard, mogą określić, choć nie konkretnie, jak ludzie będą wyglądać w 3024 roku.

Kiedy Bard zapytał, jak będą wyglądać ludzie za tysiąc lat, pierwszą rzeczą, jaką zauważył, było to, że to już się wydarzyło Pytanie, które zadaje sobie wiele osób, na przykład filozofów i naukowców. Od wieków, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

(Może Cię zainteresować: Jak sztuczna inteligencja Bard może pomóc Ci uporządkować pocztę e-mail w Gmailu?)

Biorąc pod uwagę pewne pomysły dotyczące ewolucji człowieka za tysiąc lat, sztuczna inteligencja sugeruje, że tak Będą bardziej przystosowane do swojego środowiska, Jeśli zaś chodzi o chęć kolonizacji innych planet, to mógłbym mieć grubszą skórę i mocniejsze płuca.

Co więcej, dzięki postępowi technologicznemu i inżynierii genetycznej ludzie potrafią projektować własne formy i zdolności, co oznacza utworzenie nowego typu człowieka, innego niż ten, który istnieje dzisiaj.

(Przeczytaj więcej: Według AI tak wyglądałaby Serena z „Sailor Moon” w prawdziwym życiu)

Jeśli chodzi konkretnie o ciało ludzkie, oto co Bard mówi o jego ewolucji:

Jednak sztuczna inteligencja po raz kolejny pokazuje, że są to pewne pomysły na to, co może się wydarzyć, Nie mając pewności, jaki może być ten rozwój, Ale prawdą jest, że science fiction przybliżyło ludzi do tej idei.

Angela Dominguez Chorał Luz

Edytuj zakres cyfrowy

czas

Więcej wiadomości

Google wprowadza masowe zwolnienia, aby nadać priorytet obszarom takim jak sztuczna inteligencja

Minciencias poszukuje ekspertów AI do utworzenia komitetu doradczego

Alert typu kradzieży Nequi AI: Jest to znane


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *