Jak wyłączyć Wi-Fi i Bluetooth na iPhonie lub iPadzie?

Od iOS 11 i Apple on zdecydował Usuń możliwość całkowitego wyłączenia Wi-Fi i Bluetooth z Control Center na iPhonie lub iPadzie. To oczywiście irytowało wielu użytkowników. Do dzisiaj , Niewielu wie, dlaczego ponownie włączają się obie anteny Po upływie dnia bez konieczności dotykania lub aktywowania czegokolwiek.

Z tego powodu dzisiaj przedstawiamy Wam Poradnik, dzięki któremu wiesz, jak całkowicie go wyłączyć kiedy tylko chcesz na iPhonie i iPadzie. Pokażemy Ci również Jak utworzyć skrót Aby wyłączyć obie anteny jednocześnie, bez konieczności robienia tego ręcznie.

Po prostu postępuj zgodnie z procedurą, którą zostawiamy dla Ciebie poniżej. Nie tylko w kilku krokach Dowiesz się, jak wyłączyć połączenia Bluetooth i Wi-Fi Na cały iPhone lub iPad. Będziesz także wiedział, jak korzystać z aplikacji Skróty, aby jak najlepiej ją wykorzystać.

Jak wyłączyć Wi-Fi i Bluetooth na iPhonie lub iPadzie?

Począwszy od iOS 11, za każdym razem, gdy wyłączasz Wi-Fi lub Bluetooth z Centrum sterowania na iPhonie, ikony stają się szare. Oznacza to, że nawet jeśli go wyłączysz, zrobią to tylko przez jeden dzień. Ponadto zostaną oddzielone od niektórych urządzeń –Takich jak routery lub wzmacniacze-, Ale Połączenie będzie nadal dostępne dla innych funkcji. między nimi, kropla powietrza i AirPlay. Apple Pencil, Apple Watch, usługi lokalizacyjne i wiele innych.

Jeśli jednak chcesz całkowicie go wyłączyć, Musisz wykonać następujące czynności.

 1. Wejdź do aplikacji Ustawienia na iPhone’a lub iPada.
 2. Aby dezaktywować Bluetooth, przejdź do wskazanej sekcji i wyłączyć klucz.
 3. W przypadku Wi-Fi, Zrób dokładnie to samo.

gotowy. Teraz oba połączenia pozostaną całkowicie wyłączone, dopóki nie włączysz ich ponownie w Ustawieniach lub Centrum sterowania. Oczywiście istnieje inny sposób dezaktywacji obu połączeń za pomocą jednego przycisku. Po prostu postępuj zgodnie z tą procedurą.

Jak utworzyć skrót, aby wyłączyć Wi-Fi i Bluetooth na iOS

Tworzenie skrótu w iOS lub iPadOS jest bardzo proste. Ponadto w galerii znajduje się duży wybór, który może być bardzo przydatny, jeśli wiesz, jak wyszukiwać.

 1. Wejdź do aplikacji skróty na iPhonie lub iPadzie.
 2. w zakładce moje skrótyKliknij niebieski krzyżyk w prawym górnym rogu.
 3. Wpisz żądaną nazwę skrótu.
 4. wciśnij guzik Dodaj pracę.
 5. Wpisz Wi-Fi w pasku wyszukiwania i wybierz Ustaw Wi-Fi.
 6. Następnie wybierz ustawienie bluetooth W nowej sekcji, która pojawia się jako Sugerowane następne działanie. Jeśli się nie pojawi, wpisz Bluetooth w dolnym pasku wyszukiwania i zrób to samo, co w poprzednim kroku.
 7. Obok tych dwóch nowych działań zobaczysz słowo jego praca. Kliknij oba, aby je ustawić wyłączyć.
 8. Teraz możesz wybrać inną ikonę dla nowego skrótu, klikając ikonę, która już pojawia się w prawym górnym rogu.
 9. Gdy wszystko będzie gotowe, dotknij niebieskiego przycisku Ustawienia w prawym rogu. Tutaj dotknij Dodaj do ekranu głównego.
 10. Sprawdź, czy wszystko zgadza się z nazwą i ikoną, a następnie wybierz Dodaj.

gotowy. Teraz wystarczy wrócić do domu na iPhone’a lub iPada. Za każdym razem, gdy dotkniesz nowej ikony, Wi-Fi i Bluetooth zostaną automatycznie wyłączone na Twoim iPhonie lub iPadzie. Dzięki temu nie musisz już przechodzić do ustawień za każdym razem, gdy chcesz wyłączyć oba połączenia na swoim urządzeniu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.