Jak wyszukiwać i sprzedawać bezpłatne gry i aplikacje w sklepie Google Play

Jak wyszukiwać i sprzedawać bezpłatne gry i aplikacje w sklepie Google Play

Wyjaśniamy prostą sztuczkę, która pozwala odkryć darmowe gry i aplikacje na sprzedaż w sklepie Google Play.

W sklepie Google Play możesz wyszukiwać i sprzedawać darmowe gry i aplikacje za pomocą tej prostej sztuczki.

Znajdź bezpłatne i przecenione aplikacje i gry na sprzedaż w Sklepie Google Play Teraz dużo łatwiej. Sklep Google Play ma sekcję, w której zbiera wszystkie treści, które możesz pobrać za darmo lub taniej niż oryginał: Aplikacje, gry, książki, filmy… Jeśli zwykle odwiedzasz Sklep Play, aby pobierać aplikacje na urządzenia z Androidem, pokochasz tę sztuczkę.

Prawda jest taka, że ​​Google to miał Miesiące testują tę nową sekcję na platformie. Po sprawdzeniu, czy wszystko działa poprawnie, oficjalnie pojawiła się w Sklepie Play, pomagając nam znaleźć darmowe lub przecenione gry i aplikacje w ciągu zaledwie kilku sekund. Krok po kroku wyjaśniamy Jak to zrobić bez instalowania czegokolwiek.

Jak wyszukiwać i sprzedawać bezpłatne gry i aplikacje w sklepie Google Play

Sklep Google Play został przebudowany pod kątem integracji Nowa sekcja o nazwie „Oferty”. Jak sama nazwa wskazuje, ta sekcja gromadzi treści aplikacji, które mają obniżoną cenę lub które możemy pobrać bezpłatnie na nasze urządzenia z Androidem. Dalej wyjaśniamy Jak znaleźć tę sekcję:

  1. Otwórz aplikację Sklep Play na swoim urządzeniu.
  2. wejście Zakładka Oferty, znajdująca się w dolnym pasku.
  3. Przeglądaj stronę, aby odkryć darmowe i przecenione gry i aplikacje.

Ponieważ jest to nowa funkcja Sklepu Google Play, jej pojawienie się na urządzeniach z Androidem jest stopniowe. To konieczne aby Zaktualizuj Sklep Google Play do najnowszej wersji w telefonie komórkowym, więc będziesz otrzymywać wiadomości. Jeśli sekcja Oferty nie jest dostępna po aktualizacji, powinieneś to zrobić Poczekaj jeszcze kilka tygodni, aż pojawi się na Twoim smartfonie.

Dzięki tej sekcji Sklepu Play możesz znaleźć wiele darmowych treści bez instalowania czegokolwiek. Zalecamy, aby zarezerwować na to trochę czasu, tak po prostu Znajdziesz prawdziwe okazje Zarówno w aplikacjach, grach, filmach, jak i książkach. Kto wie, może Twoja kolejna ulubiona gra ukrywa się w Ofertach i nie musisz nic płacić, aby ją pobrać. Oczywiście należy o tym pamiętać Niektóre z tych ofert mają datę ważnościbędziesz mógł zobaczyć to wskazane na samej stronie aplikacji.

Alternatywy wyszukiwania darmowych i sprzedawanych gier i aplikacji

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze aktualizacji w sekcji Oferty, powinieneś wiedzieć, że istnieją inne przydatne alternatywy odkrywania aplikacji na sprzedaż w Google Play. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy Aplikacje Bezpłatna aplikacjaktóry możesz pobrać z samego Google Store i dowolnych plików Kolekcja oferowanych aplikacji i gier. Oprócz dostarczania wszystkich niezbędnych informacji o zniżkach, umożliwia także konfigurowanie alertów, dzięki czemu AppsFree Powiadamia Cię, gdy ceny Twoich ulubionych aplikacji spadają.

Sklep Google Play | Darmowe aplikacje

Inną opcją jest Uciekając się do metody ręcznejże mówiąc, Przeglądaj różne oferty Sklepu Play Dopóki nie znajdziesz darmowych lub na sprzedaż aplikacji i gier. Negatywną częścią jest to, że musisz poświęcić więcej czasu na wyszukiwanie, chociaż unikniesz konieczności instalowania innych aplikacji.

Krótko mówiąc, najlepszym sposobem na znalezienie bezpłatnych aplikacji, gier i ofert w Google Play jest Sekcja „Oferty”. Że sama platforma została zintegrowana. Nie trzeba niczego instalować Aby cieszyć się tą nowością, korzystając z niej Zbierz całą zawartość, której cena spada I daje nam wszystkie informacje, których potrzebujemy, aby wykorzystać okazję.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *