Jak wziąć udział w projekcie „Wiadomość w Butelce”.

Jak wziąć udział w projekcie „Wiadomość w Butelce”.


the doniczka Podwijaj dalej rękawy zadanie maszynki do strzyżeniado którego statku zostanie wysłany Księżyc Europy Jest największą planetą w Układzie Słonecznym Może podtrzymywać życie w swojej lodowej skorupie. Chociaż ma zostać wydany w październiku 2024 r., The agencja kosmiczna Ameryka podała więcej szczegółów swojej misji: Statek kosmiczny On zniesie pociągnięcia pędzla ludzkości. W szczególności nadejdzie oda do czcigodnego satelity i nazwiska wszystkich entuzjastów astronomii, którzy zechcą Zostaw ślad w kosmosie. Rozpoczęliśmy już Misja Europa Clipper A dyplom już mamy. odważyć się? Wyjaśniamy, jak możesz wziąć udział w projekcie”Wiadomość w butelce„.


the Sonda kosmiczna Europa Clipper Dotrze do Jowisza w 2030 roku. Stamtąd okrąży planetę i wykona serię przelotów obok szóstego naturalnego satelity w kolejności rosnącej odległości od gazowego giganta. Głównym celem jest znalezienie odpowiednie warunki mieszkaniowe. W tym sensie eksperci oczekują ujawnienia życie mikrobiologiczne.

znaleźć je inne Urządzenia naukowe będzie zbierać dane o nim podziemny ocean, skorupa lodowa i atmosfery Z Europy, położony 965 milionów km od Ziemi w najdalszym punkcie i 588 milionów w najbliższym punkcie.

Oprócz zbierania informacji statek pozostawi „prezent”, który Wiadomość w butelce. W rzeczywistości projekt nazywa się „Wiadomość w butelceBo NASA chce wszystkich zaangażowanych w misję.Imiona i nazwiska wszystkich, którzy chcą pojechać wybite na chipsach.


Nie będą podróżować samotnie, ale będą towarzyszyć wierszowi poświęconemu księżycowi”.Pochwała tajemnicy: Oda do EuropyDla amerykańskiego pisarza Ada Cytryna. Właściwie to ona sama udziela głosu wersetom.

Jak wziąć udział wWiadomość w butelceI dostać się do Jowisza

Każdy może być częścią Wiadomość w butelceJeśli chcesz być jednym z nich, po prostu musisz to zrobić Wypełnij ten prosty formularz Agencja Kosmiczna USA. Jest tylko jedno: okres zaangażowania nie będzie trwał tak długo, jak podróż sondy w przestrzeni kosmicznej. Wręcz przeciwnie: wygaśnie 31 grudnia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *