Jak zainstalować watchOS 10, nowy system operacyjny dla inteligentnego zegarka Apple

Jak zainstalować watchOS 10, nowy system operacyjny dla inteligentnego zegarka Apple
watchOS 10 wprowadza przeprojektowane aplikacje, nowy Smart Stack, dodatkowe tarcze zegarka, nowe funkcje dla rowerzystów i pieszych wędrówek, a także narzędzia wspierające zdrowie psychiczne. (Manzana)

Równocześnie z uruchomieniem systemu operacyjnego iPhone’a, Manzana Jak przedstawiono Oglądaj OS 10jedna z największych aktualizacji Programowanie Do inteligentnego zegarka opracowanego przez firmę.

Niektóre zmiany, które możemy znaleźć, znajdują się we wstępie Widżety Każda twarz ma zegar i udostępnia go Centrum Kontroli Z bocznym przyciskiem. Ponadto niektóre aplikacje zostały przeprojektowane.

Dwie najważniejsze aktualizacje dotyczą Czas konfrontacjiPonieważ teraz możliwe jest przeglądanie wiadomości wideo na zegarku i dołączanie do grupowych rozmów głosowych z poziomu aplikacji.

Instalacja nowego watchOS 10 jest bardzo prosta, choć należy pamiętać, że tylko modele watchOS 10 Seria zegarków Apple 4 Będą do tego kompatybilni. Oto modele, które naprawdę mogą cieszyć się tym programem:

– Apple Watch seria 4.

– Apple Watch seria 5.

– Apple Watch SE (2020 1. generacji).

– Apple Watch seria 6.

– Apple Watch seria 7.

– Apple Watch seria 8.

– Apple Watch seria 9.

– Apple Watch SE (2022).

-Apple Watch Ultra.

-Apple Watch Ultra2.

Jeśli to jest inteligentny zegarek Aby przeprowadzić aktualizację na tej liście, wystarczy wykonać bardzo prosty proces. Jedyne, co należy wziąć pod uwagę, to to, że będziemy potrzebować podłączonego do niego urządzenia mobilnego i ładowarki Apple Watch.

– Konieczne jest otwarcie aplikacji „On ogląda” Na iPhonie lub urządzeniu podłączonym do zegarka.

– Wybierz opcję „Ustawienia” I przejdź do zakładki, która mówi „ogólny”.

– Tam znajdziemy opcję „aktualizacja systemu” Następnie kliknij Pobierz i zainstaluj

Podczas aktualizacji konieczne jest podłączenie smartwatcha do ładowarki i pozostawienie go tam do momentu zakończenia procesu. Ponadto musi być co najmniej jeden pięćdziesiąt% z akumulatora; W przeciwnym razie nie będzie możliwe rozpoczęcie instalacji.

Nowy Apple Watch Ultra 2 zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia „Wonderlust” w siedzibie firmy w Cupertino w Kalifornii, USA, 12 września 2023 r. REUTERS/Lauren Elliott

watchOS 10 obejmuje przeprojektowanie interfejs użytkownika Chociaż wyświetlacz aplikacji pozostaje UlTeraz będzie duża różnica, ponieważ przesuwa się tylko z góry na dół, zamiast móc poruszać się w kierunku, w którym chcemy.

Teraz interfejs jest również częściej używany, dzięki czemu aplikacje pojawiają się na pełnym ekranie, a tym samym zajmują więcej miejsca. Co więcej, ta zmiana interfejsu umożliwiła przeprojektowanie wszystkich oryginalnych aplikacji, tak jak miało to miejsce w przypadku czas, zdatność, Zegar światowy i Tętno.

Apple Watch Watch 2 oferowany jest z jasnością 3000 nitów. (Manzana)

On Apple Watch seria 9 I Apple Watch Ultra2 Otrzymasz kilka ekskluzywnych funkcji obsługiwanych przez nową S9 SIPW tym żądania Siri przetwarzane bezpośrednio z urządzenia, a nie za pośrednictwem serwerów Apple.

Obsługuje także nową funkcję podwójne kliknięcie Firma z Cupertino została zaprojektowana tak, aby ułatwić to osiągnięcie Główna Praca W każdym zastosowaniu. Chociaż to narzędzie Nie wymaga Użytkownik faktycznie dotyka urządzenia, ale symuluje je jedynie palcem wskazującym i kciukiem ręki, w której umieszczony jest zegarek, podobnie jak ruch pinceta.

Gest ten odbiera połączenia, dezaktywuje alarmy i rozpoczyna odliczanie na stoperze, a realizowany jest dzięki czujnikom takim jak Akcelerometry i żyroskopy W przypadku nowego procesora S9 wykrywane są ruchy palców, jak firma wyjaśniła podczas wtorkowej imprezy inaugurującej produkt.

Obydwa urządzenia będą dostępne dopiero następnego dnia 22 września.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *