Jak zdobyć Aloy z Horizon Zero Dawn za darmo w Genshin Impact? Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o kurtce Nora

MiHoYoGenshin Impact, odpowiedzialny za współpracę z Play Station Co by to przyniosło? Aloy, Nora Hunter z Horizon Zero Dawn, jako grywalna postać z własnymi specjalnymi zdolnościami. Ponadto gracze mogą otrzymać ją za darmo, o ile spełniają szereg wymagań. Co musisz zrobić, aby to zdobyć? Powiemy ci.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że jest Wymagane do gry na PS4 i PS5, aby otrzymać Aloy za darmo. Obecnie nie jest dostępna na iOS, Androida ani na PC. Dobrą wiadomością jest to, że nie będzie od tego zależeć Gachabon Albo szczęście go zdobyćAle twoje zaangażowanie w grę wideo.

  • Basso 1: przyjechać do Adventure Rank 20 lub wyższy przed lub w trakcie aktualizacji v2.1 i v2.2. Jest to jednocześnie najłatwiejszy i najtrudniejszy krok, zależy to od tego, ile godzin grałeś w grę wideo.
  • Basso 2: Dopóki wykonamy krok 1, będziesz musiał odebrać Aloy w wewnętrzna poczta gry. Przedstawia się jako 5-gwiazdkowa postać zwana „Zbawicielem z innego świata” i pojawia się obok 4-gwiazdkowego łuku o nazwie Predator.
  • Czas odebrać Aloy: Będziesz mieć od dzisiaj do wydania wersji 2.3, i 24 listopadaŁowca żąda Nory.

Jeśli chodzi o jej cechy, ostatnio przyjrzeliśmy się postaci. Jego głównym typem jest Ice, a jego umiejętności zostaną docenione przez fanów. Jeśli nie możesz się doczekać lub nie możesz, ale chcesz wiedzieć, możesz na to spojrzeć Ich wygląd, umiejętności i animacja W poście, do którego podałeś link w tym akapicie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *