Jak zdobyć darmowe klejnoty i do czego one służą

potknąć się chłopaki Stała się jedną z najpopularniejszych gier mobilnych ostatnich miesięcy. To gra „inspirowana” przez ludzi sukcesu upadek chłopaki, ale w wersji na Androida i iOS z tym wszystkim. Gra posiada specjalną walutę o nazwie Kamienie szlachetne Dzięki temu, oprócz innych bonusów, otrzymywano najlepsze kształty.

Jak zdobyć darmowe klejnoty w Stumble Guys

Pytanie za milion dolarów brzmi: jak zdobyć darmowe klejnoty? Oczywiście istnieją opcje płatności, na które możesz sobie pozwolić, kiedy tylko chcesz i możesz. Jeśli nie, możesz skorzystać z następujących opcji:

  • wygrywać mecze: Zdobywasz kilka klejnotów wygrywając mecze, więc staraj się być ponad wszystkimi konkurentami. Możesz także obejrzeć reklamę, aby zdobyć dodatkowe klejnoty.
  • Dziel się i wygrywaj turnieje. Możesz obstawiać klejnoty.
  • Oglądaj reklamy: Możesz oglądać reklamy, które pokazuje gra, aby zdobyć klejnoty i możliwości zakręcenia kołem, za pomocą którego możesz zdobyć kredyty, klejnoty, skórki i inne nagrody.
  • Karnet bojowy: Postępuj w przepustce bojowej, aby otrzymać darmowe nagrody. Istnieją dwie wersje: płatna i bezpłatna. Wersja płatna daje więcej klejnotów i nagród z oczywistych powodów. Darmowa wersja nagradza łącznie 150 klejnotów.

Klucz do wygranych klejnotów potknąć się chłopaki To nie jest takie kłujące rolnik mistrz Na popołudnie, jak grać codziennie i oglądać wszystkie możliwe reklamy przez cały czas. Wszystko to ma na celu zachęcić Cię do odwiedzenia sklepu w grze.

Więcej poradników potykających się na VidaExtra

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *