Jak zdobyć kapsułę łaty umiejętności w Pokemon Scarlet i Purple

Jak zdobyć kapsułę łaty umiejętności w Pokemon Scarlet i Purple

Jeśli chcesz zmienić umiejętności swojego Pokémona na Szkarłatny i Fioletowy, musisz zdobyć Łatkę Umiejętności i Kapsułę Umiejętności. Tutaj powiemy ci, jak zdobyć oba.

dwa z Najważniejsze elementy Do trenowania Pokemonów Pokemon Scarlett i Pokemon Purple Jesteśmy Naszywka umiejętności i kapsuła umiejętnościZ każdym z nich może być Modyfikuj umiejętności naszych stworzeń, aby mogły nabyć to, co jest dla nas najlepsze.

W tym wpisie od Nasz przewodnik Pokażemy ci Jaki jest sposób na jego zdobycie Z łatki i kapsuły umiejętności, więc wiesz Jak to łatwo zdobyć Możesz to wykorzystać na swoją korzyść Hodowla pokemonów.

Jak zdobyć kapsułę zdolności?

The Umiejętność kapsuły Można go uzyskać w kolorze szkarłatnym i fioletowym, przechodząc do Dowolna apteka Chansey O Paldea i kup je w zamian 100 000 $. Oczywiście pamiętaj, że ten przedmiot jest tylko na sprzedaż Po ukończeniu całej głównej historii Z gry widziałem napisy końcowe.

  • Te sklepy Podobnie jak w aptekach Posiada zielone okienko.
  • Możesz znaleźć Boticas Chansey pod adresem Miasto na Płaskowyżu, Miasto Lodal, Miasto Centara i Okręg Hozuquillo.
  • Uzyskaj dostęp do dowolnej apteki Chansey po ukończeniu historii i powinieneś być w stanie to zrobić znaleźć na sprzedaż Kapsuła umiejętności.
  • Należy pamiętać, że ten przedmiot kosztuje 100 000 $ za jednostkę (Więc nie do końca tanie).

Ponadto warto również zauważyć, że kapsuły umiejętności również mogą być Zdobądź losową nagrodę za wyczyszczenie najazdów Terra Z 5 i 6 gwiazdek; Tam w pięć gwiazdek 17% Prawdopodobieństwo otrzymania tego przedmiotu jako nagrody na koniec najazdu, będąc tam w kategorii 6 gwiazdek jedenaście% szansę go zdobyć.

Jaki jest pożytek z kapsuły umiejętności?

Kapsułka pojemności to element służący do serwowania Możliwość trwałej zmiany Pokémonów (o ile gatunek Pokémonów ma co najmniej 2 dostępne umiejętności).

  • Uważaj, kapsuła umiejętności Nie możesz uzyskać ukrytej zdolności naszych Pokémonów, kiedy ich używamy.
  • Dzięki kapsule zdolności ukryta umiejętność nigdy się nie pojawi Po prostu przełączaj się między dwiema podstawowymi umiejętnościami Lub standard, który ma twój Pokémon.

Jak zdobyć naszywkę umiejętności?

Facebook

The umiejętność korekty To jest temat znacznie rzadsze A więc rzadkość kapsuły umiejętności Jest tylko jeden sposób Aby uzyskać go w kolorze szkarłatnym i fioletowym, wygląda to następująco:

To jest jedyny sposób Aby zdobyć szkarłatne i fioletowe naszywki umiejętności. Jak widać, zdobycie go wymaga sporo wysiłku i szczęścia, więc niestety nie uda Ci się zbyt wiele zdobyć w krótkim czasie.

Co to jest korekta umiejętności?

  • Naszywka umiejętności to przedmiot, który służy wyłącznie na zmianę Naturalna zdolność Pokémona ukryta zdolność całkowicie zawartość.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *