Jak zobaczyć identyfikator konta Mi na telefonie komórkowym Xiaomi

Jak zobaczyć identyfikator konta Mi na telefonie komórkowym Xiaomi

W kilku krokach dowiesz się, jak znaleźć identyfikator konta Mi w telefonie komórkowym Xiaomi.

Identyfikator konta Mi służy do lokalizacji zgubionego lub skradzionego telefonu komórkowego.

Czy musisz znać identyfikator konta Mi swojego urządzenia mobilnego Xiaomi?? Cóż, wbrew temu, co myśli wiele osób, Znajomość tych informacji jest łatwiejsza niż się wydaje. Niezależnie od powodu, dla którego prosisz o te informacje, ważne jest, aby o tym pamiętać Identyfikator konta Mi Może to mieć znaczenie w niektórych sytuacjach.

Na przykład informacja ta ma ogromne znaczenie, gdy trzeba zlokalizować telefon komórkowy Xiaomi, ponieważ przy użyciu identyfikatora konta Mi Znalezienie zgubionego lub skradzionego urządzenia właśnie stało się łatwiejsze. Podobnie jak numer, o którym mowa Służy do logowania się do chmury XiaomiDlatego zdobycie go jest więcej niż ważne.

Dobrą rzeczą jest to, że nie musisz być ekspertem w zakresie urządzeń mobilnych Xiaomi, aby je znaleźć. Wykonując wszystkie kroki, które Ci tutaj pokażemy, będziesz w stanie Znajdź numer identyfikacyjny swojego konta Mi w ciągu kilku sekund. Aby móc przeprowadzić omawiany tutorial, musisz oczywiście mieć pod ręką telefon komórkowy.

Zobaczenie identyfikatora Mi Twojego konta Xiaomi jest takie proste

Zanim przejdziemy do dalszych wyjaśnień, zalecamy aktualizację telefonu Xiaomi do najnowszej wersji MIUI. Jeśli Twój terminal nie otrzyma dalszych aktualizacji, Nie poddawaj się! Bez problemu znajdziesz mój dowód osobisty.

Wyświetl identyfikator konta Mi na telefonie komórkowym Xiaomi

Identyfikator konta Mi znajduje się w tym samym miejscu we wszystkich telefonach Xiaomi dostępnych na rynku.

  • Pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, jest Uzyskaj dostęp do menu konfiguracyjnego terminala Xiaomi.
  • Będziesz musiał to zrobić w menu Ustawienia swojego urządzenia mobilnego Xiaomi Głowa w dół Aby znaleźć sekcję Arytmetyka.
  • Więc będziesz musiał Kliknij tę opcję (Arytmetyka).
  • W ciągu kilku sekund dotrzesz do sekcji, w której znajduje się Twój identyfikator. Pojawia się na początku ekranu Jest to 10-cyfrowy numer znajdujący się po prawej stronie zdjęcia profilowego Z Twojego konta Mi.

Nie dodając więcej na ten temat, Zalecamy zapisanie tego numeru na komputerze za pomocą Notatnika.Lub w staromodny sposób: za pomocą ołówka i papieru. Pamiętaj, że możesz potrzebować tego numeru identyfikacyjnego w przyszłości.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *