Jak zobaczyć wydarzenie końcowe sezonu 6 Fortnite: datę i godzinę rozpoczęcia sezonu 7 oraz wszystko, co jest znane

Zbliża się sezon 7 Fortnite, ale zanim rozpocznie się nowy odcinek w już weteranach Battle Royale, czas pożegnać się z sezonem. Czy będziemy mieli ostatnie wydarzenie?

W zależności Zbliża się koniec obecnego sezonu FortniteGracze Epic Games opracowują teorie i pomysły na temat tradycyjnego wydarzenia, które zwykle kończy się w każdym sezonie. Zbliża się ten moment i wielu już się zastanawia, co firma Epic przygotowała na tę okazję.

Mamy już pewne szczegóły i informacje o finałowym wydarzeniu dla 6 sezonu Fortnite. ¿Kiedy to się odbędzie? ¿Kiedy rozpocznie się sezon 7?? Jakie będzie to ważne nowe wydarzenie w grze? Tutaj powiemy Ci wszystko, co jest do tej pory znane.

Data i godzina Kiedy odbędzie się wydarzenie Fortnite?

Jak pokazano w tym sezonie Battle Pass i na oficjalnej stronie Epic Games, to Kończy się 7 czerwca, więc nowy sezon rozpocznie się następnego dnia Albo wkrótce. Wydarzenie prawdopodobnie odbędzie się tego samego dnia i przejdzie do sezonu 7 w dniu 8.

Jak będzie wyglądało ostatnie wydarzenie sezonu 6 Fortnite?

Mogą jednak wystąpić zmiany poza kibicem, to znaczy, że impreza mogłaby się odbyć na początku sezonu. Epic Games dokonało zmian w prezentacji sezonu. Na przykład, W Galactus widzieliśmy akcję dla jednego gracza, podobnie jak w przypadku punktu zerowego.

Czy to wydarzenie będzie podobne? Nie wiadomo, ale wielu fanów ma nadzieję, że tym razem Epic Games powróci do swojego bardziej klasycznego trybu. jest on nazywany, Wydarzenie skupiające wszystkich graczy w grze. Jak chciałbyś zakończyć sezon 6?


Ta lampa RGB automatycznie zmienia kolor i ma wiele zasilaczy oraz dolny radiator.

W tej chwili niektóre teorie już istnieją, chociaż najsilniejszą częścią bazy, w której zobaczymy inwazję obcych, jest. Kilka tygodni temu Zgłosiliśmy serię wycieków, w których wyodrębniono pliki, które wskazywały na obecność obcych. Wszystko to zostało wzmocnione nowymi przeciekami, takimi jak Typowe oznaki życia pozaziemskiego Do umieszczenia w różnych punktach na mapie.

Jak zobaczyć koniec szóstego sezonu i początek siódmego sezonu

Jak to zawsze bywa, oczekuje się, że wydarzenie zgromadzi ogromną liczbę graczy Fortnite. Miejmy nadzieję, że gra umożliwi nowy tryb, w którym gracze będą mogli myśleć o wszystkim, co się wydarzy.

Najlepszym sposobem na oglądanie tego wydarzenia jest transmisja na żywo z meczu, Chociaż kanał Fortnite YouTube prawdopodobnie będzie nadawać lub publikować jego podsumowanie. Oczywiście w Hobby Consolas opowiemy Ci wszystko, co wydarzyło się w tym długo oczekiwanym finale.

Chociaż nic w tym wszystkim nie jest jasne, wygląda na to, że coś się gotuje, Epic Games pojawią się za mniej niż tydzień. Czego oczekujesz od nowego sezonu? Nawiasem mówiąc, a mówiąc o wydarzeniach, Współpraca pomiędzy Fortnite i hitem literackim Born of the Mist jest już dostępna w sklepie w grze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *