Jaka decyzja dotyczy reprezentacji Argentyny w meczu Polska – Arabia Saudyjska w Katarze MŚ 2022?

Argentyna zaczyna analizować swoje szanse na awans.

Żaden Argentyńczyk nie spodziewał się dotkliwej porażki w meczu otwarcia Mistrzostwa Świata przeciwko Arabii Saudyjskiej. The Albicelest Nieznane są występy piłkarzy, którzy mają niepokonane rekordy i rekordową passę 36 meczów bez porażki. Tak więc od ostatniego gwizdka sędziego Bierze pod uwagę cały kraj.

Remis między Meksykiem a Polską kilka godzin później to uzdrowienie na przyszłość, ale przed nami jeszcze długa droga. To jest sobota Lionela Scalloniego W obliczu swojego meksykańskiego odpowiednika, The SaudyjczycySzefowie stołu zrobią to samo Polacy.

Zasadniczo, Argentyna Muszą wygrać swoje zobowiązanie – jeśli strzelą więcej niż jedną bramkę, tym lepiej, bo będzie to z dodatnią przewagą – lub przynajmniej remis, aby pozostać przy życiu w rozgrywkach. Co do drugiej walki, Najbardziej komfortowym wynikiem pomiędzy Arabią Saudyjską a Polską był remis, zwłaszcza bez bramek.

W przypadku równości punktów należy pamiętać, kto jest kim Bardziej pozytywny cel dodaje różnicę. A jeśli jest remis w tej kategorii, ten, kto zdobędzie więcej bramek.

To jest aktualny harmonogram

Tabela wygląda tak z wygraną Argentyny i remisem Saudyjczyków z Polakami.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.