Jaka jest sytuacja wszystkich trzech rywali Argentyny ze zwycięstwem Polski?

Reprezentacja Argentyny kontynuuje przygotowania do mundialu: Po pokonaniu Włoch w finale Pucharu Europy i Ameryki, Albiceleste zmierzy się w najbliższą niedzielę z Estonią. W jakiej sytuacji znajdują się zawodnicy zespołu?

Albiceleste podzieli się Grupa c Z Pucharem Świata Polska, Meksyk Y Arabia Saudyjska. Wszystkie trzy drużyny stają przed oficjalnymi i przyjacielskimi obowiązkami przygotowującymi się do Kataru.

W środę Polska pokonała Walię 2-1 w Lidze Narodów.. Jest częścią grupy A4 z Belgią, Holandią i Walią. Zmierzy się z Belgią w środę 8 sierpnia, a Holandią w sobotę 11 listopada.

Drugi, Reprezentacja Meksyku ogłosiła w ten czwartek pięć przypadków wirusa koronowego w towarzyskim meczu z Urugwajem.. Ofiarami było czterech pracowników i jeden żołnierz.

„Próba” przyniosła zwycięstwo 2-1 nad Nigerią na stadionie AT&T w Arlington. Po dzisiejszej grze przeciwko Celeste, Twarzą w twarz z Ekwadorem na Soldier Field w Chicago w niedzielę?. Ponadto będziesz miał Dwie Przyrzeczenia Ligi Narodów: Przeciw Surinamowi i Jamajce.

Później piłkarze „Tata” Martino zagrają towarzyski mecz z Paragwajem 31 sierpnia na stadionie Mercedes Benz w Atlancie.

Wreszcie, Reprezentacja Arabii Saudyjskiej planuje grać towarzyskie z innymi południowoamerykańskimi drużynami: w niedzielę 5 zmierzą się z Kolumbią, 9 w czwartek zmierzą się z Wenezuelą, aw środę 22 lutego zmierzą się z Ekwadorem..

Kilka dni temu Saudyjska Federacja Piłki Nożnej ogłosiła, że ​​drużyna odnowi trenera Herva Renarda do 2027 roku. – Wspólnie osiągnęliśmy nasz pierwszy cel i będziemy pracować razem, aby osiągnąć resztę. Jestem tu, by zostać – ogłosił francuski trener. .

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.