Jaki jest program reprezentacji Argentyny na 100 dni przed Katarem 2022?

102 dni przed rozpoczęciem kolejnego dnia Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022, Reprezentacja Argentyny Zawodnicy i stadiony, na których rozegrają swoje ostatnie mecze towarzyskie, nie zostały jeszcze w 100% rozstrzygnięte. Ale wie, że będą trzy: dwa w historii FIFA w tygodniu od 19 września i kolejne kilka dni po debiucie.

W czerwcu Argentyna została mistrzem finalissima.

Ponieważ trwający mecz w południowoamerykańskich eliminacjach z Brazylią został praktycznie zawieszony na wniosek Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej, sztab Lionela Scaloniego będzie mógł zrealizować swój plan, polegający na rozegraniu dwóch meczów przygotowawczych. Daty i konkurenci nie zostały potwierdzone, ale rozważane są dwie opcje.

Pierwszą alternatywą jest trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych, choć starcie z miejscową drużyną nie będzie możliwe, bo już zamknęli swoje pojedynki z Japonią i Arabią Saudyjską. Jednym z rzekomych przeciwników jest Salwador (71. miejsce w rankingu FIFA), 27 września w miejscu do ustalenia później. Inną możliwością jest wyjazd na Bliski Wschód i rozgrywanie w tym regionie meczów towarzyskich.

Po tych dwóch meczach piłkarze Albiceleste nie zobaczą się ponownie aż do 13 listopada, daty ustalonej przez FIFA jako maksymalny termin, w którym kluby mogą wypuścić swoich piłkarzy w meczu. Globalizm. Do tego czasu zostanie już ustalona lista 26 osób powołanych do gry w Pucharze Świata.

Wątki

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.