Jaki wynik pasuje Argentynie w sobotnim meczu Arabia Saudyjska – Polska?

Jaki wynik pasuje Argentynie w sobotnim meczu Arabia Saudyjska – Polska?

Na krawędzi Pozostała tam jeszcze argentyńska drużyna Nieoczekiwana porażka z Arabią Saudyjską 2:1 W swoim pierwszym występie Katar 2022. Potem jego losy w Pucharze Świata zależą od wyniku, jaki uzyska z Meksykiem w najbliższą sobotę Od 16 na stadionie Lusail.

Z ważnym czynnikiem mógłby wywrzeć emocjonalny wpływ na argentyńską drużynę w okresie poprzedzającym ich drugi mecz. zdarza się Arabia Saudyjska i Polska spotykają się sześć godzin temu (o godzinie 10) A to, co wydarzy się w tym meczu, będzie kluczowe i da Lionelowi Scaloni istotne informacje, aby wyjść na boisko.

Następna, Wszystkie możliwe scenariusze dla reprezentacji Argentyny W meczu z Meksykiem:

Przekieruje historię i nadal będzie liczył na to, że zakwalifikuje się do 1/8 finału. Nawet jeśli wyprzedzą także Polskę, nie tylko utrzymają się w wyścigu, ale będą mieli duże szanse na zajęcie miejsca lidera grupy C.

Byłby w bardzo niezręcznej sytuacji, ale i tak miałby szansę wyskoczyć przez okno następnym razem. Wiele zależy tu od poprzedniego meczu pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską.

Zostanie ona automatycznie usunięta, niezależnie od tego, co wydarzyło się wcześniej. Dzieje się tak dlatego, że pozostanie na ostatnim miejscu w tabeli bez punktów, Meksyk osiągnie 4, a jakikolwiek poprzedni wynik między Arabią a Polską uplasuje jedną z tych drużyn z co najmniej 4 punktami. Jeśli tak się stanie, powtórzy się szybkie pożegnanie z Albiceleste, jak miało to miejsce 20 lat temu w Japonii / Korei 2002. Z dodatkiem tego w tym przypadku Byłby to pierwszy przypadek w historii, kiedy stało się to w drugim meczu. W tym scenariuszu tranzyt z Polską byłby całkowicie dekoracyjny i zgodny z rozkładem.

Argentyna zmierzy się z Arabią Saudyjską na stadionie Lusail w DohaIbrahim Norouzi – AP

W pełnym rozkwicie po spektakularnej wygranej z Argentyną oszołomiona Arabia Saudyjska była już skupiona na obniżeniu patriotycznego nastroju (środa była świętem w tym kraju) przed meczem z Polską. A ten mecz odbędzie się w sobotę od dziesiątej rano w naszym kraju na Stadionie Miejskim Edukacji. Logicznie rzecz biorąc, masz trzy możliwe opcje.

Arabskie zwycięstwo

Nowe arabskie zwycięstwo zakwalifikuje tę drużynę do 1/8 finału. Coś ponad wszelkie oczekiwania, co doprowadzi Argentynę, Polskę i Meksyk do sporu o drugą kartę w grupie C. Jest to wynik, który zawiera zagrożenie dla Argentyny. Z Arabami na sześciu punktach, zespół Scaloni prawie musiał pokonać Meksyk. W tym scenariuszu, gdyby Argentyna połączyła się z Meksykanami, przestałaby być samodzielna. Al Arabiya nie tylko zakwalifikowałby się, ale już wygrałby grupę. W ostatecznym terminie, jeśli Meksyk pokona Arabów, zagwarantuje drugie miejsce, niezależnie od wyniku między Argentyną a Polską.

Po historycznym zwycięstwie nad Argentyną reprezentacja Arabii Saudyjskiej chce sięgnąć po więcej
Po historycznym zwycięstwie nad Argentyną reprezentacja Arabii Saudyjskiej chce sięgnąć po więcejRichard Heathcote — Getty Images Europe

Polska wygrywa

Jeśli drużyna europejska wygra, strefa będzie czerwona, z dwoma liderami z trzema punktami i Szansa, że ​​Argentyna również pasuje do tej linii Lub nawet, że Meksyk wyszedł na prowadzenie z wynikiem 4. W tym scenariuszu tylko dwa mecze kwalifikacyjne zostaną rozstrzygnięte w ostatnim dniu, zaplanowanym na środę 30, o godzinie 16:00, w którym różnica bramek zostanie bardzo istotne.

Może to jest Najbardziej przyjazny scenariusz ożywienia Argentyny. W tym przypadku nadal będą się liczyć nawet przy remisie z Meksykiem, choć aby zapewnić sobie miejsce, będą musieli pokonać Polskę 2:0. I tak Pokonanie Meksyku dałoby im drugie miejsce w tabeli I tylko jeden z Arabii.

Naród

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *