Jakich numerów użyją piłkarze reprezentacji Argentyny na Mistrzostwach Świata U-20?

Jakich numerów użyją piłkarze reprezentacji Argentyny na Mistrzostwach Świata U-20?
wezwany 21

Valentin Carboni, obietnica Interu Italia, będzie nowym właścicielem koszulki z numerem 10 po stracie Facundo Buonanote.

Podczas gdy reprezentacja Argentyny do lat 20 nadal przygotowuje się do mistrzostw świata, które odbędą się w naszym kraju, FIFA opublikowała w piątek listę 504 zawodników z własnymi numerami, którzy będą reprezentować 34 reprezentacje narodowe, które będą dążyć do zdobycia pucharu . Ukraina w najnowszej wersji Polska 2019.

Walentynki CarboneBędzie posiadaczem koszulki z numerem 10 dla Argentyny na Mistrzostwach Świata U-20, obiecał Inter Italia.

18-letni Carbone pracuje jako pomocnik i jest przyszłością włoskiego klubu oraz reprezentacji Argentyny. Valentin, wraz ze swoim bratem Franco (który w tamtym czasie nazywał go Lionel Scaloni), jest synem byłego gracza Lanz, Ezequiela „Kelly’ego” Carboniego, który w swoim czasie grał także w Red Bull Salzburg w Austrii i Catania we Włoszech. w Europie.

Jest to jedna z „europib” wybranych przez DT Javiera Mascherano mistrzostwa świata z Peyronian maks (Manchester City, Anglia) matas sol (Juventus, Włochy), Mateusza Tanlongo (Sporting Lizbona, Portugalia), RWierzę Vedze (Barcelona, ​​​​Hiszpania) i Luca Romero (Lazio, Włochy).

Carbone jest leworęczny, gra jak hak i może również grać w skrajnie prawej pozycji. Pierwsze kroki stawiał w Lans iw wieku 13 lat wyemigrował do Włoch. Tam przeszedł przez Catanię, a następnie został przejęty przez Inter w 2018 roku.

W swojej krótkiej karierze rozegrał pięć meczów dla Calcio i jeden w Lidze Mistrzów, którą dla Interu rozegrał z ławki rezerwowych. W pierwszej lidze zadebiutował 1 października ubiegłego roku przeciwko Romie.

Warto pamiętać o pomocniku Facundo Buonanottenieobecny z powodu odmowy Brighton, by nie poddawać się przed rozpoczęciem mistrzostw juniorów, wykorzystał koszulkę z numerem 10 w Ameryce Południowej, grając w Ekwadorze.

Mistrzostwa Świata U-20 odbędą się od 20 maja do 11 czerwca i rozegrane zostaną 52 mecze. Delegacja pod przewodnictwem Mascherano będzie musiała udać się do Santiago del Estero na mecz otwarcia, który odbędzie się 20 maja o godzinie 18:00. Uzbekistan Na stadionie Madre de Ciudades, na którym rozegrane zostaną trzy mecze grupy A.

Drugie spotkanie odbędzie się 23-go o tej samej porze co poprzednio Gwatemala Ostateczny pojedynek odbędzie się 26 Nowa Zelandia.

Valentin Carbone nosił numer 10 w meczu towarzyskim, w którym Argentyna pokonała Dominikanę 4: 0 (Argentyna)

Numery reprezentacji Argentyny na Mistrzostwach Świata FIFA U-20:

 1. Federico Gomez Gerth (Tygrys)
 2. Lautaro de Lulu (usta)
 3. Walentynkowa łódź (FM)
 4. Augustin Gay (San Lorenzo)
 5. Federico Redondo (Argentyna Juniorzy)
 6. Valentin Gomez (Philez)
 7. Juan Carlos Gauto (Huragan)
 8. Maximo Peroni (Manchester City)
 9. Alejo Feliz (pomocnik, Rosario)
 10. Valentine Carboni (Inter)
 11. Matas Sol (Juventus)
 12. Lucas Lavagnino (rzeka)
 13. Tom Avels (wyścigi)
 14. Matteo Tanlongo (Sporting Lizbona)
 15. Roman Vega (Barcelona)
 16. Luca Romero (Lacjum)
 17. Mikołaj Nie (lanca)
 18. Brian Aguirre (Newell’s)
 19. Gino Infantino (pomocnik Rosario)
 20. Ignacio Miramin (gimnastyka LB)
 21. Ignacio Maestro Bosch (Atletico Tucuman)
21 mianowanych przez Javiera Mascherano na Mistrzostwa Świata U-20

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *