Jakie są najlepsze ruchy Hoopa w Pokémon Go

ten Społeczność graczy Pokémon GO darzy ogromną sympatią wszystkie Pokémony występujące w popularnej grze wideo Mobile Gaming opracowanej przez Niantic, a pojawienie się w Pokemon Go jakiejkolwiek rzadkiej mitycznej lub legendarnej istoty to ekscytujący czas dla graczy, zwłaszcza że oznacza to kolejnego potencjalnego wojownika dodaj do składu rajdów, siłowni i PvP In Go Battle League.

Jedyną rzeczą, która nas zaskoczyła, jest to, że po odblokowaniu Hoopa przedstawionego w specjalnym śledztwie The Misunderstood Mischief, trenerzy prawdopodobnie zastanawiają się, jakie są najpotężniejsze ruchy dla tego legendarnego typu psychicznego/duchowego i czy rzeczywiście jest dobry. bitwa.

Zawartość Hoopa to najlepsza kombinacja ruchów w Pokémon Go

Główną decyzją, jaką musisz podjąć, patrząc na zestaw ruchów Hoopy, jest to, czy chcesz zostać medium, czy duchem. Opierając się na dostępnych ruchach, zalecamy ścieżkę psychologiczną z pomieszaniem jako szybkim ruchem i psychologiczną jako ruch naładowany.

Jeśli chodzi o szybkie ruchy, do wyboru są tylko dwa, a to łatwa decyzja. Confusion zadaje 3 razy więcej obrażeń niż Astonish i obaj mają taką samą ilość energii, co sprawia, że ​​Confusion jest wyraźnym zwycięzcą.

Z naładowanymi ruchami sytuacja staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Psychic zadaje więcej obrażeń niż Psybeam za nieco mniej energii, więc powinien być priorytetem. Jeśli możesz wytrzymać naładowany drugi ruch, wybierz potężną Kulę Cienia, aby uzyskać dodatkową osłonę.

Wszystkie ruchy, których zawartość Hoopa może się nauczyć w Pokémon Go

Zasięg ruchów Hoopa jest bardzo ograniczony w Pokémon Go, do wyboru są tylko dwa szybkie ruchy i trzy naładowane ruchy. Zgodnie z oczekiwaniami na podstawie ich typu, te ruchy są albo psychiczne, albo duchowe.

Szybkie ruchy Hoby

  • zamieszanie (psychologiczne)
  • niesamowity (duch)

Ruchy koszulki Hoopa

  • Bsipem (psychiatra)
  • kula cienia (duch)
  • psychiczne (psychiczne)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *