Jakiekolwiek trzy kraje wiodą prym w odbudowie okupacji w Europie

ten Anglia, Polska i Irlandia Dotarły do ​​trzech krajów europejskich Wskaźniki agresji są powyżej 80% lub lepsze niż poziomy sprzed infekcjiWedług najnowszych wstępnych danych STR przedstawionych na Międzynarodowym Forum Inwestycji Hotelarskich (IHIF) w Berlinie w tym tygodniu.

Wielka Brytania pokazała 28 kolejnych dni okupacji do 11 kwietnia. Obejmuje 87% rejestracji w 2019 r.Indeks kraju utrzymuje się na stałym poziomie powyżej 80% od 23 lutego.

Tabela STR pokazująca, które kraje europejskie najszybciej odbudowują wskaźniki obłożenia hoteli. (Kliknij, aby powiększyć).

Za Wielką Brytanią plasuje się Polska (84,5%) i Irlandia (81,3%). Lepsze wskaźniki agresji W Polsce spadają one w ostatnich tygodniach, ponieważ 29 marca osiągnęły najwyższy poziom 94% w porównaniu do poziomów sprzed epidemii. Jak wspomniano w poprzedniej analizie STR, kraj cieszył się doświadczeniem Wzrost ich okupacji w wyniku przyjmowania uchodźców Na początku wojny ukraińskiej.

Dodatkowe informacje generowane przez STR:

– Miami i Dubaj przodują w odzyskiwaniu zysków hotelowych

– Europa odzyskuje 55,8% przedepidemicznego RevPAR i jest w dół

– Pierwszy kwartał: przyspieszone ożywienie działalności hotelowej

– To jest mapa świata planów hotelowych

– Izolacja to wciąż główna przerwa w podróży

Robin Roseman, Dyrektor Zarządzający STR, „Ożywienie w hotelach w Europie przyśpieszyło w ostatnich miesiącach Do 70% etapów przed infekcją. Ogólnie turystyka wakacyjna kwitnie, ale ostatnio pojawiły się zachęcające sygnały. Życie wraca do wielkich miast To zależy od potrzeb korporacji.”

„Liczba już zarejestrowanych rezerwacji pokazuje, że oczekuje się, że do połowy maja wiele kluczowych rynków odzyska od 90% do 100% poziomu zatrudnienia w 2019 r.” – mówi Robin Roseman.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.