Jakub Raszkowski odchodzi z Polską i opuszcza mecz ligowy z UMA Antequera

Jakub Raszkowski odchodzi z Polską i opuszcza mecz ligowy z UMA Antequera

Jakub RuskowskiOtrzymałem wezwanie na pełne badanie Polska vs. do udziału w dwóch spotkaniach w dniach 2 i 4 lutego Arabia Saudyjska. Wzmocnienie zimowe Płyta CD UMA Antequera Po zakończeniu turnieju poleci do swojego kraju w najbliższą niedzielę, 28 stycznia MartoralKiedy wróci po wizycie Podnieś UD FS do pawilonu Fernando Argelles. Koncentracja sprawi, że opuści mecz ligowy po swoim niedawnym przybyciu i debiucie w Silver Division.

23-letni lewy skrzydłowy ponownie wpisuje się w plany trenera reprezentacji Polski. Zakwalifikował się do ośmiu meczów, pięciu meczów towarzyskich i trzech meczów kwalifikacyjnych Mistrzostwa Świata w Uzbekistanie (14 września – 6 października). Przed turniejem Polska w dniach 8-17 kwietnia zmierzy się w dwumeczu z Chorwacją o jedno z dwóch ostatnich wolnych miejsc w Europie. Jeśli chodzi o rozdział strzelecki, strzelił dwa gole, z czego ostatni padł w starciu Ukraina Rozegrano 20 grudnia 2023 r.ścieżka

UMA zatrudniła zespół składający się wyłącznie z Davilo, w którym w pewnych momentach można było polegać na Nando, który był głównym bohaterem. Jakuba Ruskowskiego Został ogłoszony mistrzem I ligi swojego kraju w sezonie 2022/2023 oraz mistrzem pucharu w sezonie 2019/2020. W obecnej kampanii strzelił 15 goli w krajowych rozgrywkach w 10 meczach, a także w Lidze Mistrzów. Mallorca Palma Futsal w „rundzie głównej”, strzelił 9 goli w 9 meczach. pochodzi z KS Construction Lubawa. Wzmocnienie mające na celu zwiększenie konkurencyjności w obliczu drugiej części trasy, gdzie walka o punkty jest zacięta, gdyż drużyny grają z koniecznością bycia jak najwyżej lub wręcz przeciwnie, uniknięcia miejsc spadkowych.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *