James Bond gra Hot Wheels Unleash

Gra wyścigowa Milestone wciąż się dodaje Transfery. po ogłoszeniu Różne samochody i inne przedmioty Batmana Ci, którzy są w drodze do Hot Wheels Unleashed, teraz wiemy, że Agent 007 również powie, że jest w tytule, ponieważ udało mu się to nie tak dawno temu w Rocket League.

Tytuł wyścigowy słynnej marki oferuje różnorodne pojazdy do zakupu i odblokowania, oprócz tego dostępna jest również pierwsza dodatkowa zawartość gry, która dodaje znacznie więcej dodatkowej zawartości. Gracze, którzy już kupili DLC, mogą pobrać jeszcze trzy pojazdy, w tym jeden od dealera posiadającego licencję na zabijanie.

Podążaj za Transfery pl Uwolnione Hot Wheels

Filmy o Jamesie Bondzie pokazywały słynnego angielskiego dealera w różnych samochodach, ale nic tak wyjątkowego jak Aston Martin DB5 z 1963 roku, którego możemy tu używać i który również będzie można kupić pojedynczo, tj. poza pakietem.

Salon gier zawiera również ciężarówkę Street Fighter i samochód Superman, a także jednostki torowe i inne elementy do personalizacji.

Oprócz tych dodatków, podstawowa gra jest bardzo obszerna i warta każdego grosza. Jeśli mi nie wierzysz, możesz zobaczyć Nasza analiza Co z pewnością przekona Cię do spróbowania.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *