Jasmine Camacho Quinn wraca dziś na tor | Aharon

Portorykańska gwiazda przeszkód, Yasmine Camacho Quinn, pobiegnie dziś na Śląsku, gdzie odbędzie się jeden z przystanków Diamentowej Ligi.

Camacho Quinn powróci na tor po zdobyciu brązowego medalu w zeszłym miesiącu na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce w Eugene w stanie Oregon na 100-metrowych płotkach.

Złota medalistka olimpijska wzięła udział w wyścigu z kilkoma biegaczami, którzy brali udział w Pucharze Świata, takimi jak Amerykanki Nia Ali, Alisha Johnson i Kendra Harrison. duński Mette Graversgaard; Szwajcar Ditaji Kambundji; Polska Pia Skrzyszowska; Irlandzka Sarah Lavigne; Belgijka Anne Zagre.

Nigeryjski Toby Amosan, mistrz świata i nowy rekordzista świata na 100 m przez płotki, nie będzie startował w Polsce. Amosan dwukrotnie pobił rekord świata w Oregonie, z czasem 12,12 sekundy w półfinale i 12,06 w finale, który nie został zatwierdzony z powodu nielegalnych wiatrów.

Camacho Quinn miał czas 12,23 sekundy, rekord życiowy, ale również nie został zatwierdzony. Jego najlepszy czas to 12.26. Jak dotąd w tym roku jego najlepszy wynik to 12,32 sekundy.

W Polsce nie pojawi się srebrny medalista z Jamajki Brytyjczyk Anderson.

Portoryko zajmuje drugie miejsce w Diamentowej Lidze z 16 punktami i remisuje z Bahamianem Devinem Charltonem. Prowadziła dwie z czterech stacji, zajmując pierwsze miejsce na obu stacjach, jedną w Rzymie, a ostatnią w Sztokholmie.

Po Polsce Camacho Quinn pojedzie na Węgry, gdzie będzie aktywna na Giulia Istvan Monument – ​​węgierskim Grand Prix Athletics, jednym z wyścigów World Athletics Gold Tour.

Kolejny przystanek Diamentowej Ligi odbędzie się 26 sierpnia w Lozannie w Szwajcarii na 100 m przez płotki, a finał w Zurychu 7 i 8 września.

Otrzymuj więcej informacji o tej i innych nowościach. Kliknij tutaj, jeśli jesteś użytkownikiem Android lub z Iphone.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.