Jasne kule światła przecinają niebo nad północną Kalifornią

Jasne kule światła przecinają niebo nad północną Kalifornią

Jeśli spojrzysz dziś wieczorem w niebo, prawdopodobnie zobaczyłeś na niebie jakieś światła, więc co to jest? Co to mogło być? Kto wie, ale z pewnością wywołało to wiele zamieszania w Internecie, ponieważ ludzie spekulowali, co to może być. Jonathan McDowell, astronom i astrofizyk z Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics, zamieścił na Twitterze wyjaśnienie, czym mogą być te obiekty. Powiedział, że obiekty to japoński pakiet komunikacyjny o nazwie ICS-EF, który, jak powiedział, został wystrzelony na Międzynarodową Stację Kosmiczną w 2009 roku. McDowell wyjaśnił, że obiekt, sklasyfikowany jako obiekt 45265, krąży wokół Ziemi jako śmieci kosmiczny przez 3 lata, a następnie ponownie -wchodzi ponownie Kalifornia o 21:30 Jeśli dowiemy się, co to jest, z pewnością zaktualizujemy tę stronę. W tej chwili, jeśli robisz zdjęcia lub nagrywasz filmy z tymi świecącymi światłami, chcielibyśmy je zobaczyć, a dzwoniący z całej Północnej Kalifornii i Bay Area dzwonili do naszego newsroomu, mówiąc, że widzieli światła. [email protected] za udzielenie nam zgody na wykorzystanie ich do celów nadawanych na antenie i w Internecie.

Jeśli dziś wieczorem spojrzysz w niebo, prawdopodobnie widziałeś na niebie jakieś światła.

Co to jest? Co to mogło być? Kto wie, ale z pewnością wywołało to spore poruszenie w Internecie, a ludzie spekulowali, co to może być.

Jonathan McDowell, astronom i astrofizyk z Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics, na Twitterze wyjaśnił, czym są te obiekty. Powiedział, że obiekty to japoński pakiet komunikacyjny o nazwie ICS-EF, który, jak powiedział, został wystrzelony na Międzynarodową Stację Kosmiczną w 2009 roku.

McDowell wyjaśnił, że obiekt, skatalogowany jako Obiekt 45265, krążył wokół Ziemi jako śmieci kosmiczny przez 3 lata, a następnie wrócił do Kalifornii o 21:30.

Jeśli dowiemy się, co to jest, z pewnością zaktualizujemy tę stronę. W tej chwili, jeśli zrobiłeś zdjęcia lub filmy z tymi świecącymi światłami, chcielibyśmy to zobaczyć.

Dzwoniący z całej Północnej Kalifornii i Bay Area skontaktowali się z naszym newsroomem, mówiąc, że widzieli światła.

Wyślij te zdjęcia/filmy e-mailem na adres [email protected], aby dać nam pozwolenie na wykorzystanie ich do celów transmisji na żywo i online.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *