Jasne światło obserwowane nad Pensylwanią, Maryland i Delaware

Jasne światło obserwowane nad Pensylwanią, Maryland i Delaware

IAN. Dobrze. Dzięki, Ethanie. Cóż, zeszłej nocy grupa ludzi zobaczyła jasne światło przemierzające niebo. Otrzymujemy wiele e-maili o tym, co mówi, że była spadającą gwiazdą, sprawcą, metrem, a nawet UFO. Ale spójrzmy na to tutaj. Dziewięć Sokołów zostało wyniesionych z Przylądka zeszłej nocy, gdy 52 satelity Starlink zostały wystrzelone na orbitę. Mamy tutaj kilka filmów. Wszystkie wiadomości od 8 widzów. Dziękujemy za przesłanie ich i obejrzenie. To właśnie widzisz w tym filmie. byli wszyscy

Promień światła oświetlający niebo w Pensylwanii, Maryland, Delaware


Jasne światło oświetliło niebo w południowo-środkowej Pensylwanii w sobotnią noc, prowadząc do doniesień o możliwych meteorach, kometach, a nawet UFO, ale obiekt nie był żadnym z nich, a widzowie wysłali dziesiątki e-maili, zdjęć i filmów z tym obiektem do WGAL. Były nawet obserwacje w częściach Maryland i Delaware, tym imponującym widokiem była SpaceX Falcon 9, wysoka na 229 stóp, dwustopniowa rakieta wielokrotnego użytku o wadze 1,2 miliona funtów. Rakieta wystartowała ze stacji kosmicznej Cape Canaveral na Florydzie o 19:32 w sobotę, niosąc na orbitę 52 satelity Starlink. Starlink to macierz satelitarna, która zapewnia szerokopasmowy dostęp do Internetu w krajach na całym świecie Zobacz, jak to wygląda Zebraliśmy kilka z wielu filmów, które otrzymaliśmy, o rakiecie rozświetlającej nocne niebo. Możesz zobaczyć: hrabstwo East Hempfield, hrabstwo LancasterDallastown, hrabstwo York Kutztown, hrabstwo BerksDenver, hrabstwo Lancaster Widziałeś to? Jeśli zobaczysz rakietę i masz zdjęcia lub film, możesz podzielić się nimi z nami w jeden z następujących sposobów: E-mail: [email protected] Prześlij bezpośrednio do uLocal (dopuszczalne większe rozmiary plików) Dołącz do grupy uLocal na Facebooku i udostępnij

Jasne światło oświetliło niebo w południowo-środkowej Pensylwanii w sobotnią noc, prowadząc do doniesień o możliwych meteorach, kometach, a nawet UFO, ale obiekt nie był żadnym z nich.

Widzowie wysłali do WGAL dziesiątki e-maili, zdjęć i filmów z obiektu.

Odnotowano nawet obserwacje w częściach Maryland i Delaware.

co było?

Imponującym widokiem była SpaceX Falcon 9, wysoka na 229 stóp, ważąca 1,2 miliona funtów dwustopniowa rakieta wielokrotnego użytku.

Wystartował z Cape Canaveral Space Force Station na Florydzie o 19:32 w sobotę.

Rakieta przenosiła na orbitę 52 satelity Starlink.

Starlink to grupa satelitów, które zapewniają szerokopasmowy dostęp do Internetu do krajów na całym świecie.

spójrz jak to wyglądało

Zebraliśmy kilka z wielu filmów, które otrzymaliśmy, o rakiecie rozświetlającej nocne niebo. Możesz zobaczyć:

East Hempfield Township, hrabstwo Lancaster

Dalstown, hrabstwo York

Kutztown, powiat Berks

Denver, hrabstwo Lancaster

Widziałeś go?

Jeśli widzisz pocisk i masz zdjęcia lub filmy, możesz je nam udostępnić w dowolny z następujących sposobów:

E-mail: [email protected]

Prześlij bezpośrednio do uLocal (pozwala na większe rozmiary plików)

Dołącz i udostępnij naszą uLocal grupę na Facebooku

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.