Javier Garcia i Jaime Canalejo powalczą o medale na Pucharze Świata w Lucernie

Javier Garcia i Jaime Canalejo, olimpijczycy na Igrzyskach w Tokio w 2021 roku, w niedzielę powalczą o medale w finale A Puchar Świata w Wioślarstwie w Lucernieregaty wyznaczono na 10:16, po sobotnich kwalifikacjach na trzecim miejscu z drugiego półfinału w poniedziałek bez Coxwina.

Po intensywnym piątku, z podwójnym udziałem sewilskiej łodzi, która musiała przejść na wieczorne eliminacje, aby zablokować przejście kolejnej rundy na szwajcarskim jeziorze, duet jachtklubowy dziś rano pokonał miedziaka. Nowa Zelandia i Włochy drugie łodzie z Japonii i HolandiiPodobnie z Brytyjczykami Wayne Griffith i Georgektóry zdobył już złoty medal w pierwszej rundzie Pucharu Świata, który odbył się pod koniec maja w Belgradzie.

Półfinał wygrała angielska łódź (6.26.15), a następnie Nowa Zelandia (McDonald-McIntosh) z czasem 6.28.60, a Hiszpania zbliżyła się do limitu kwalifikacji do finału (6.32.36), zdobywając prawie trzy sekundy na czwarte miejsce, łączna pula Włoch (6.35.21). Canalejo i Garcia prowadzili pierwszego seta po przejściu pierwszych 500 metrówZajmowali drugie miejsce w 1000, a już trzecie w 1500.

W drugim półfinale, pierwszego dnia, Australia (Moore-Hill), Serbia (Mackovic-Vasic) i drugi brytyjski statek (Glenister-Bugajski), w tej kolejności po dotarciu do mety weszli do finałowych regat i tym samym uzupełnili listę sześciu finalistów. Tak więc Nowa Zelandia, Australia, Serbia i dwa brytyjskie okręty będą rywalami o załogę z Sewilli w walce o minerały. Jeśli chodzi o majowe wydarzenie w Belgradzie, wielką nowością jest obecność statków oceanicznych. Więc Hiszpania zdobyła srebro, Serbia brąz, a złoto trafiło do Wayne’a Griffitha i George’a.

w lekka żaglówkaWioślarz w klubie jachtowym Daniel GutierrezPo wygranej w piątek play-off zostali zdyskwalifikowani z Finału A, kończąc serię półfinałową na piątym miejscu z czasem 7.11.22. Do regat zakwalifikowała się tylko pierwsza trójka: Belgia (6.58.34), Australia (6.59.03) i Słowenia (6.59.51). Czwarte miejsce zajął Meksyk (7.02.62), a szóste Argentyna (7.23.55). W finale B, który również odbył się w sobotę, Gutiérrez (7.01.56) był drugi w regatach na cztery łódki w biegu, wygrywając z Meksykaninem Alexisem Lópezem (6.59.31).

Inną łodzią, która jest obecna w Sewilli w Lucernie, jest Rossio Lau i Anna Navarroostatnia B klasy lekkiej podwójnej wiosła zagra pod koniec Czwarte miejsce w półfinale Po użyciu czas trwania siedmiu minut, czterech sekund i dziesięciuset. Francja (06.54.00) i dwie łodzie z Polski (06.57.97 i 06.59.65) zajęły pierwszą trójkę i dotarły do ​​finału A. Laó, a Navarro zmierzy się w niedzielę (9.30) w finale B z Nową Zelandią, Holandia, Kanada, Niemcy i Norwegia. Na Mistrzostwach Świata w Belgradzie duet Nautical Club właśnie wygrał Finał Pocieszenia.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.