Jeden szczegół animacji Samusa w Metroid Dread rozprzestrzenia się w sieciach

Nintendo ogłoszone na konferencji E3 2021 Strach Metroid z przyczepą Grać Tylko kilka minut I obejrzyjmy jeszcze więcej meczu Dwa pokazy na żywo z Nintendo Treehouse oraz wideo dla producenta serialu, Yoshio Sakamoto. Dan Root, uważny fan, zorientował się 23 czerwca, że ​​wśród ujęć jest Szczegóły animacji Samos Aran Dla wielu pozostało to niezauważone.

W części jaskini znajduje się kamienna ściana z dziurą w połowie drogi od Samusa, gdzie protagonista nie mieści się, ale wciąż może przez nią strzelać. Kiedy postać się zbliża, on Opiera lewą rękę na szczycie ściany, aby zachować równowagę Najlepiej strzelać z kanistrem w prawym ramieniu.

„Kocham tego malucha Kinetic Reverse Touch co pozwala Samosowi położyć rękę na ścianach, jeśli jest blisko nich”, mówi Root w tweecie, w którym pokazuje animację i że ma już ponad 7200 podoba mi się. Kinematyka odwrotna to technika, która „pozwala kończynom modeli postaci itp Komunikuj się przekonująco z otoczeniem poza grą bez konieczności przenoszenia wszystkiego w szczególny sposób. ” .

Tweet przykuł moją uwagę Carlos Faragos Pizarro, programista z Grać Od MercurySteam, który zajmuje się tą częścią nagłówka: „Zauważyli”, napisałem i przesłałem wiadomość root. Post ma ponad 20500 podoba mi się. Programista pisze: „Bardzo wdzięczni wszystkim za miłe słowa. Czujemy Twoją miłość”.

Sakamoto pochwalił umiejętności techniczne Merkurego

Sakamoto, producent serialu metroidi pochwalił wiedzę techniczną madryckiego studia, które już to zrobiło Powrót Metroida Samos: „Są bardzo utalentowani. Technicznie rzecz biorąc, są bardzo wykwalifikowani. Mają też świetny smak. Ale przede wszystkim mają niesamowitą wiedzę o grach metroid”.

Strach Metroid Dostęp do sklepów w Hiszpanii i na całym świecie później w formie fizycznej i cyfrowej 8 października 2021. wezmę specjalna edycja (którego Przeniesiono rezerwy) i w zestawie z dwoma amiibo Samus Aran i EMMI, robotami Federacji Galaktycznej, które będą ścigać łowcę nagród.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *