Jedna osoba zginęła w ataku na sierociniec w Polsce

Jedna osoba zginęła w ataku na sierociniec w Polsce

Urzędnicy w Polsce donosili o atakach nożowników na domy dziecka, szczególnie w Łodzi. Międzynarodowe media. Incydent miał miejsce w środę, 10 maja, w którym zginął nastolatek, a kilkoro dzieci zostało rannych.

Policja poinformowała, że ​​zmarła to 16-letnia dziewczyna, a główny podejrzany, 19-latek, został już zatrzymany i odizolowany.

Z drugiej strony ranni w ataku byli przenoszeni z miejsca leczenia do różnych ośrodków medycznych w kraju. Urzędnicy potwierdzili, że w czasie ataku w sierocińcu przebywało około trzynastu osób.

Według Międzynarodowe media Napastnik miał być studentem instytucji i wszedł do lokalu, aby zaatakować nauczyciela i innych mieszkańców. Tak twierdzi rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Marcin Świerczak.

Podobne fakty

Po drugiej stronie świata, zwłaszcza w Brazylii, 4 kwietnia mężczyzna zabił nożem czwórkę dzieci z przedszkola. Tragiczny incydent wywołał poruszenie 10 dni wcześniej, 27 marca, kiedy podobna sytuacja miała miejsce w szkole w Sao Paulo. 13-letni uczeń dźgnął nauczyciela, raniąc pięć innych osób.

Ostatnie wiadomościF1 stara się zmniejszyć rozmiar i wagę samochodów, aby poprawić osiągi


Dwie legendy NBA to kandydatury Demokratów z Florydy do Senatu


Ohtani trafia 507 strikeoutów w MLB i przewyższa rekord wszechczasów Babe Rutha


Oddawanie narządów to oddawanie życia: mity i fakty dotyczące dawstwa narządów


W filmie


wideo z YouTube'a

wydarzenia


wideo z YouTube'a

zasada


wideo z YouTube'a

Krajowy

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *