Jej dyrektor generalny przewiduje, że zakup Activision Blizzard przyniesie korzyści Ubisoftowi; To otworzy wiele możliwości w przyszłości.

Jej dyrektor generalny przewiduje, że zakup Activision Blizzard przyniesie korzyści Ubisoftowi;  To otworzy wiele możliwości w przyszłości.

Po niezliczonych przeszkodach wszystko wskazuje na to, że zakup Activision Blizzard przez Microsoft jest w tym momencie niemalże rzeczywistością, a co za tym idzie, reszta branży z pewnością nie zajmie dużo czasu, aby to skomentować. Ten, który już przyszedł, jest Dyrektor generalny Ubisoft, Yves Guillemot, który z zadowoleniem przyjmuje zakup Uważa, że ​​przyniesie to wiele korzyści i możliwości w przyszłości.

Guillemot omówił tę kwestię podczas swojego ostatniego raportu o zarobkach (za pośrednictwem VGC), wykrzykując W szczególności gry mobilne mogą znacznie zyskać, jeśli zakup się powiedzie; Precyzyjne zwiększenie tego rynku było jednym z pierwotnych powodów przejęcia, które Microsoft ujawnił w 2022 roku, na wypadek gdybyś nie pamiętał.

„Myślę, że to dobra wiadomość, że umowa może posunąć się naprzód, ponieważ naprawdę pokazuje siłę własności intelektualnej i kierunek, w którym może zmierzać branża. […] Pokazuje również wartość IP, które mogą znajdować się nie tylko na konsolach i PC, ale także na urządzeniach mobilnych i czyni je globalnymi markami, a kiedy mówimy globalnie, naprawdę mamy na myśli cały świat, a to świetna okazja. „

Guillemot zakończył swoje przemówienie, komentując to Microsoft również patrzy na tę scenę w ten sposóbwskazując, że przyszłe inwestycje będą bardzo mocno koncentrować się na rynku telefonów komórkowych, co pomoże w rozwoju firmy. „Wszystko to jest bardzo ważne”.skomentował prezes.

Xbox i Ubisoft: plany na przyszłość

Ubisoft pracuje nad kilkoma grami i oczywiście wszystkie trafią na konsolę Microsoftu; Assassin’s Creed Mirage Jest to najważniejsze AAA firmy na pozostałą część 2023 rokuO premierze tej nowej odsłony i jej przyszłości w ramach popularnej marki powiedziano już wiele.

Czaszka i kości To kolejna świetna firmai chociaż wielokrotnie doprowadzała nas do płaczu z powodu wielu opóźnień, wszystko wskazuje na to, że w końcu będziemy mogli w nią zagrać podczas testów beta pod koniec sierpnia i tak, pojawi się również na Xboksie; Oczywiście jedyny wyjątek Mario + Rabbids: Iskry nadzieigra, która już potwierdziła ponowne uruchomienie następcy Nintendo Switch, niezależnie od tego, czy wspomniana platforma pojawi się w 2024 roku, czy później.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *