Jeśli chcesz mieć kompletny komputer za najniższą cenę, zagraj teraz w Fnac

Jednym z problemów z zakupem komputera stacjonarnego jest to, że czasami trzeba kupić każdą część osobno. Z jednej strony sama wieża, z drugiej ekran i klawiatura… Oczywiście może to prowadzić do znacznego wzrostu Cena całkowita. Aby temu zapobiec, Fnac uruchomił Pełny pakiet. Zamiar gracze Że startują, a przede wszystkim, że nie stawiają na wymagające mecze. Bo mimo tego, że to dobry komputer, to nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Nazwali to Brązowy pakietjego cena spadła teraz blisko niego 180 euro. I rzeczywiście był całkiem przystępny cenowo, biorąc pod uwagę wszystko, co ze sobą zabiera!

Wraz z monitorem i wszystkimi peryferiami

Zacznijmy od niego Serce komputeraco to jest k Uzdrowiciel i jego główne składniki. W tym przypadku mamy do czynienia z AMD Ryzen 3 PRO 4350G. Ty masz Cztery rdzenieMa prędkość od 3,8 GHz do 4 GHz, a ponadto ma 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 256 GB. Do tego trzeba dodać, że ma też 1 TB pamięci HDD.

Dodatkowo posiada zintegrowaną grafikę Radeon RX Vega 6i szeregowy radiator. Przynosi ze sobą zainstalowany system Windows 11 Home i możesz zobaczyć Dwa wentylatory z diodami LED. Ponieważ jest jak dobra wieża gryPosiada przezroczystą ściankę. Został zaprojektowany tak, aby można było grać w dużą liczbę gier, choć zawsze średniej jakości.

Ale otrzymasz nie tylko wieżę, ale także wszystko inne. The Pokazaćna przykład rozmiar 21,5 cala. Nie jest ani za duży, ani za mały, co jest dobrym wyborem dla osób posiadających kompaktowe biurko. Jest typu LED, ma rozdzielczość 1920 x 1080 i częstotliwość odświeżania 75 Hz.Dodatkowo warto też zaznaczyć, że ma czas reakcji na poziomie 5 ms.

Komputer gotowy do gry

Jeśli się zastanawiasz Jakie są akcesoria Którego zabierze ze sobą, powiemy ci, że wszyscy. wszyscy! Ponieważ znajdziesz plik klawiatura Podświetlana membrana RGB, która ma nawet klawisze anti-ghosting. Ale oprócz tego znajdziesz również zestaw myszy. Ponownie, również z oświetleniem. Możesz dostosować czułość za pomocą DPI w zakresie od 800 do 2000.

Znajdziesz też kilka słuchawki Z wbudowanym mikrofonem. Mikrofon jest wielokierunkowy, idealny do ożywienia wszystkich gier. I jakby tego wszystkiego było mało, powinieneś wiedzieć, że zawiera również mysz do laptopa. Oczywiście wszystko pasuje idealnie, ponieważ jest przeznaczone do użytku w połączeniu.

Ich cena zwykle przekracza 900 euro, ale póki co będzie można kupić cały pakiet za ok 726 euro. w tym linku Możesz go znaleźć przez ograniczony czas, więc nie zastanawiaj się zbyt długo, jeśli jest to oferta, na którą czekałeś.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.