Jeśli katalizator staje się krótszy, tracimy go

The Konferencja dźwiękowa Te wydane przez SEGA były bardzo krótkie, z niektórymi zapowiedziami, które ledwo zapierały dech w piersiach. To samo stało się z Pokazano nowy postęp Z Sonic PrimeNowy serial animowany The Blue Hedgehog będzie miał premierę w serwisie Netflix w 2022 roku.

Prawda jest taka, że ​​chcieliśmy zobaczyć coś w miarę kompletnego, co pozwoliłoby nam zorientować się, jakie będą jej rozdziały, ale oczywiście idea SEGA była zupełnie inna, bo zostawił nam żart, że tak jest Krótko mówiąc, jeśli mrugniesz okiem, przegapisz to

Przynajmniej zostawił nam nowe szczegóły, bo w tym krótkim, ale bardzo krótkim wideo Cień z powrotem działa z pełną prędkością. Więc przynajmniej znamy już inną z postaci, która będzie obecna w tym serialu, o którym już jesteśmy W zeszłym miesiącu widzieliśmy kolejny bardzo krótki zapowiedź.

Oczywiście nie można zaprzeczyć, że SEGA i Netflix trzymają w tajemnicy wszystko, co związane z Sonic Prime. Wiemy na pewno, że zostanie podzielony na W sumie 24 rozdziały Ukierunkowana na środowisko rodzinne, szczególnie dla wszystkich fanów sagi, zostanie zaimplementowana przez WildBrain Studios (Mega Man: Fully Charged lub Carmen Sandiego).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *