Jeśli masz zegarek Samsung Galaxy Watch4, upewnij się, że masz zainstalowanego Asystenta Google (na razie)

Zaangażowany

Najwyraźniej wersja Asystenta Google dla Wear OS jest wciąż w powijakach i może powodować poważne problemy w Galaxy Watch4, takie jak rozładowanie baterii lub rozłączenie zegarka.

Po czym Google z zaskoczeniem ogłosiło pojawienie się Asystenta w Galaxy Watch4 Z Wear OS 3.0 i nowszymi także Samsung zaczął mówić o domyślnym zegarku Galaxy Watch5 O czym na pewno będziemy wiedzieć w sierpniu, do nas teraz Pierwsze wrażenia użytkowników O tym, jak Mountain View Smart Assistant działa w południowokoreańskich zegarkach.

Wynik, jak można się spodziewać po tych pierwszych krokach, wygląda dość negatywnie i tak wygląda Asystent Google ma wiele problemów dla młodych ludzi które mamy nadzieję rozwiązać spadający zegar pikseli.

Nowy One UI Samsunga na WearOS 3, teraz z Asystentem Google.

jak mówią w reddit Wielu użytkownikom wydaje się, że od tego czasu produkt nie był testowany w fabryce Mountain View Przynajmniej na Galaxy Watch4 powoduje to problemy dla każdego, które są poważniejsze i bardziej irytująceco powoduje, że wielu z tych użytkowników zastanawia się, jak go wyłączyć po zainstalowaniu.

Od klasycznego rozładowania baterii utrzymującego aktywne potwierdzenie „Ok Google” po ciągłe rozłączanie, Asystent Google nie działa tak, jak można by się spodziewać na Samsung Galaxy Watch4.

Kolejną premierą Samsunga nie będzie Galaxy, ale egzoszkielet

Nic dziwnego, że wielu użytkowników po skonfigurowaniu procesora i Aktywuj wykrywanie ’Ok google’ posiadają Problemy z baterią inteligentnego zegarkaktóry jest wyczerpany w westchnieniu.

Inni mówią o Stałe rozłączenie smartwatcha i smartfonaa nawet brak możliwości ponownego sparowania obu urządzeń Wymaga pełnego resetu zegarka aby przywrócić kontakt.

Są to oczywiście bardzo poważne problemy, które Google z pewnością naprawi w kolejnych aktualizacjach W moim przypadku muszę potwierdzić, że zainstalowałem Asystenta Google od pierwszego dnia kiedy był dostępny i Nie miałem żadnego z tych problemów Co nam mówią

W każdym razie, nawet jeśli są to odosobnione awarie, wydaje się, że tak jest Asystent Google musi pójść trochę dalej przed uruchomieniem Wear OSwięc jeśli zainstalujesz go na swoich zegarkach, bądź trochę ostrożny, ponieważ może zostać beta tester bez chęci…

Czy już tego próbowałeś? Masz problem z komentowaniem? Daj nam znać w komentarzach!

Recenzja Samsung Galaxy Watch 4: Najlepszy zegarek Samsunga nie jest tutaj, aby uratować WearOS

Powiązane tematy: komórka

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.