Jessica Higueras z kobiecej drużyny Almerii została ponownie powołana do reprezentacji Hiszpanii

Jessica Higueras z kobiecej drużyny Almerii została ponownie powołana do reprezentacji Hiszpanii

the UD Almería Nie ma sekcji piłki nożnej plażowej. Jednak w następnej kolejności klub rojiblanco będzie ponownie reprezentowany w hiszpańskiej drużynie piłki nożnej plażowej kobiet Jessiki Higueras Znów dostał telefon od kadry narodowej. Z tej okazji powołany został piłkarz Indálico Christiana Mendeza Do sporu Finał Podrzędny Europejska Liga Piłki Nożnej Plażowej Które odbędą się w dniach 19–24 września we Włoszech Alghero.

Naturalny gracz Orły Jest jednym z kluczowych graczy hiszpańskiej drużyny piłki nożnej plażowej, właśnie został mistrzem turnieju Igrzyska Europejskie Świętuj w Polska Podczas tego lata. Tytuł zdobyty przez drużynę narodową po zwycięstwie Ukraina W rzutach karnych po remisie 2:2 w wielkim finale tych rozgrywek.Reprezentacja Hiszpanii, aktualny mistrz po ubiegłorocznej porażce Włochy W ostatnim meczu, w którym zagrałem Cagliarizmierzą się ze sobą w środę, 20 września o godzinie 16:45. Polska Oraz w piątek 22 września o godzinie 11:30. Anglia. Ze swojej strony, w zależności od osiągniętych wyników, kolejna runda odbędzie się w dniach 23–24 września.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *