Jest już oficjalna data i miejsce przełożonego meczu

Spór o zawieszony mecz między Brazylią a Argentyną w eliminacjach Kataru 2022, który miał się odbyć w zeszłym roku w Sao Paulo, stworzył prawdziwy problem dla FIFA, ponieważ do rozpoczęcia mistrzostw świata pozostało niewiele międzynarodowych dat.

14 lutego organizacja międzynarodowa przedstawiła długo oczekiwaną decyzję, w której postanowiono zastosować wobec obu wybranych surową karę pieniężną, Oprócz kolejności, że „mecz powinien zostać powtórzony w czasie i miejscu ustalonym przez FIFA”.

„Komisja Dyscyplinarna stwierdziła, że ​​przerwanie meczu było spowodowane różnymi uchybieniami stron zaangażowanych w ich odnośne obowiązki i/lub zobowiązania w związku z powyższym”, odnosząc się do oświadczenia, w którym sankcje ekonomiczne zostały zastosowane zarówno wobec federacji, jak i sankcjonowane. Emiliano Buendia, Emiliano, Martinez, Giovanni Lo Celso i Cristian Romero w dwóch zawieszonych meczach rozegrali w marcu z Wenezuelą i Ekwadorem.

Po kwalifikacjach, w których obie drużyny uplasowały się w rankingu, do rozstrzygnięcia pozostała tylko decyzja FIFA dotycząca dnia i miejsca meczu, co niezależnie od wyniku Nic nie definiuje w klasyfikacji jest już dość jasne z Canarinha Na prowadzeniu dzięki 46 punktom Argentyna jest druga z 39 punktami.

Dlatego Argentyński Związek Piłki Nożnej (AFA) chciał wznowić spór o wspomniany obowiązek, jednak w piątek otrzymał list podpisany przez Colina Smitha, dyrektora ds. zawodów i wydarzeń FIFA, Potwierdził, że mecz odbędzie się 22 września br. w Brazylii, na miejscu wybranym przez Konfederację Brazylijską.

Dla mnie stary . pamiętnikmenedżerowie reprezentacji Argentyny są bardzo zdenerwowani faktem, że grają klasyczny mecz na niespełna dwa miesiące przed mundialem, choć już wtedy przygotowywali się do kilku sparingów przygotowawczych, biorąc pod uwagę ich rywali w fazie grupowej, czyli Meksyk, Arabia Saudyjska i Polska .

Nie ma odwrotu, a teraz brakuje tylko tego Zielony Zdecyduj, na którym stadionie i kiedy przyjmiesz swojego największego konkurenta, i pamiętaj, że Twój menedżer zaplanował również wycieczkę poza kraj przed ostatnią podróżą do Doha (Katar), miejsca orbitalnego wydarzenia.

przyjazny wcześniej?

W tym szczególnym tygodniu, dokładnie w zeszły poniedziałek, było już spore zamieszanie wokół konfrontacji między dwoma południowoamerykańskimi potęgami w wyniku meczu towarzyskiego, prawdopodobnie zgodziły się zagrać w Melbourne (Australia).

Regionalny minister turystyki tego kraju, Martin Bakula, potwierdził, że spodziewają się udziału dwóch gwiazd Lionela Messiego i Neymara w spotkaniu zaplanowanym na 11 czerwca w Melbourne Cricket Ground, który może pomieścić 95 000 widzów.

Obie drużyny, będące jednymi z faworytów Mistrzostw Świata, które rozpoczynają się w Katarze w listopadzie, rozegrały już mecz pięć lat temu na tym stadionie, który był wypełniony po brzegi, aby zobaczyć zwycięstwo drużyny Albiceleste 1:0. – Powiedzieli nam, że jest to dla nich ważny mecz przygotowawczy przed mistrzostwami świata i mamy nadzieję, że obie drużyny wyślą bardzo silne drużyny.Bakula powiedział Radiu 3AW.

„Po sukcesie Brazylii przeciwko Argentynie w 2017 roku zawsze planowaliśmy sprowadzić Superclásico z powrotem do Melbourne” – powiedział promotor Anthony Bloch z Pitch International.

Problemem organizatorów jest to, że powiedzieli z AFC, że nie są świadomi tego meczu, aw Brazylii szukają innego typu przeciwnika zgodnie z planami Tite na przygotowania do mistrzostw świata. Jednak bilety trafiły do ​​​​sprzedaży w tym tygodniu i nadal można je zamieszczać na stronie Melbourne Cricket Ground, gdzie rozgrywany jest mecz towarzyski, który teraz wydaje się o wiele bardziej niemożliwy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.