Jest to „niedroga” alternatywa dla Apple Vision Pro

Jest to „niedroga” alternatywa dla Apple Vision Pro

Za cenę Apple Vision Pro możemy kupić pięć okularów Xreal Air 2 Ultra AR

Nowe okulary Xreal Air 2 Ultra AR

Kilka dni temu wyciekła możliwa data premiery Apple Vision Pro, którego premiera jest praktycznie nieuchronna. Dziś jako nieco spóźniony prezent od Trzech Króli przynosimy Wam Niedroga alternatywa dla okularów rzeczywistości rozszerzonej Apple: Xreal Air 2 UltraKtóry zostanie zaprezentowany za kilka dni na targach CES 2024, które jak zawsze odbywają się w Las Vegas.

Firma z Cupertino ogłosiła w czerwcu ubiegłego roku swoje niesamowite okulary do mieszanej rzeczywistości Apple Vision Pro, które trafią do sprzedaży ze względu na swoją cenę. 3499 dolarów. Ponieważ nie jest to dostępne dla wszystkich budżetów, bez względu na to, jak bardzo nam się to podoba, jesteśmy zmuszeni na to zdecydować Rozważ inne alternatywy.

Cena Xreal Air 2 Ultra wynosi 699 dolarów

Oto okulary Xreal Air 2 Ultra, AR z Pole widzenia 52 stopnie 6DoF (Stopnie swobody) oznacza sześć stopni swobody. To znaczy że Po środowisku rzeczywistym możemy poruszać się jednocześnie po środowisku wirtualnymspójrz na rzeczy z różnych punktów widzenia, a na koniec przeżyj naprawdę wciągające doświadczenie.

Nowe okulary oferują m.in Niezwykle wyraźny ekran Sony OLED (1920 x 1080 pikseli na oko), maksymalna jasność i częstotliwość odświeżania 500 nitów 90 Hz w 3D i do 120 Hz w 2D. Co więcej, mają Certyfikat TÜV Rheinland Niski poziom niebieskiego światła, brak odblasków, dokładność kolorów i komfort oczu.

Jest to połączone z Wysokiej klasy system audio, minimalizując wyciek dźwięku i składający się z dwóch wbudowanych głośników stereo i dwóch mikrofonów. Z drugiej strony bycie Pierwsze na świecie tytanowe okulary AR, wytrzymałe i lekkie (80 gramów) Dopasowuje się do każdego typu głowy dzięki trzystopniowej regulacji zauszników.

I oczywiście, jak podaje A Artykuł na Engadget o Xreal Air 2 UltraTe nowe okulary Wymaga zasilania z zewnętrznej jednostki obliczeniowej poprzez UBS-C: Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, komputer czy moduł Xreal Beam, chociaż pozwala to jedynie cieszyć się doświadczeniem 3DoF.

Nowe urządzenie Xerial Air 2 Ultra Można go już kupić w ich oficjalnym sklepie Za 699 dolarówChociaż wysyłki nie rozpoczną się przed końcem marca. Choć nie jest to produkt budżetowy, różnica w porównaniu do Apple Glasses jest minimalna W cenie Apple Vision Pro możemy kupić pięć Xreal Air 2 Ultra.

Oprócz Xreal Air 2 Ultra, Pakiet zawiera następujące komponenty: kabel USB-C, ściereczka do czyszczenia, etui ochronne, nanoski w różnych rozmiarach i klasyczna instrukcja obsługi.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *