Jesteśmy gotowi do rozegrania naszego pierwszego meczu z Brazylią w Pucharze Świata „Sports” Granma

Reprezentacja siatkarzy mężczyzn ustali szczegóły mistrzostw świata w Słowenii, skąd wyjedzie w najbliższy poniedziałek.

Nicholas Vives, dyrektor techniczny, ogłosił, że babcia, który kładzie nacisk na regenerację fizyczną mężczyzn i kładzie nacisk na niektóre aspekty gry zespołowej, ponieważ po zawodach będzie mało czasu na trening na siłowni. Klasyczny mecz rozegrany zostanie pomiędzy 24 drużynami od 26. tego miesiąca i zostanie rozegrany na innym stadionie w Polsce, kraju, który zdobył mistrzostwo świata w 2014 i 2018 roku.

Vives wie, że Francja, zwycięzca Tokio 2020 i Ligi Narodów 2022, będzie drużyną do pokonania, ponieważ walczą o usunięcie Polaków z igrzysk olimpijskich w Paryżu 2024 – z trzecim tytułem. W świecie siatkówki – uśmiechnięta twarz.

Antyle otworzyły kalendarz rozgrywek 26. z Brazylią i wiedzą, jak trudny będzie mecz, zwłaszcza że Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej na swojej oficjalnej stronie składa hołd pięciu najlepszym zawodnikom, którzy wezmą udział w wydarzeniu, przeciwko 35-letni Wallace de Sousa, mistrz Rio de Janeiro-2016, wypożyczony przez juniora na stanowisku Darlan Souza (20), z dobrym występem w Lidze Narodów i wyprzedził weterana Bruno Resende.

– Nie martwimy się debiutem przeciwko Brazylijczykom, przygotowujemy się do przejścia krok po kroku z nimi, z Japonią i Katarem. W drużynie tylko Rami Alonso jest leczony z powodu dolegliwości kolanowych. Nie zdecydowaliśmy jeszcze, kto będzie na liście płac, jeśli Alonso się poprawi, zgarniemy go Robertland Simon jest już w dobrej formie ze swoją kontuzjowaną ręką, gotowy do obrony swojej pozycji” – podsumował Vives.

W przypadku rzekomej nieobecności Alonso, zespół ma inne opcje gry – wraz z Simonem – jako środkowych obrońców, z Levanem Osorią i Javierem Concepcionem, lub ponowne wykorzystanie Michaela „El Rosso” Sancheza na tej pozycji, jak miało to miejsce w ostatnim pucharze. dla krajów amerykańskich.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.