Jesus Jimenez: „Nigdy bym nie wyobrażał sobie gry z mistrzem świata”

„Kto nie jest w niebezpieczeństwie, nie wygra”, musiał myśleć Założyciel chrześcijaństwa Jimenez (Leganஸ்s, 1993), C.F. Grając w Talavera, Polska dostała szansę od Kournik Jobs. „W piłce nożnej polegasz w 100% na sobie. Kiedy robisz to dobrze, wszyscy do ciebie dzwonią, ale jeśli robisz to źle, twoja mama nawet cię nie kocha” – przesadza ze śmiechem. Choć nie myśli o odrzuceniu najbardziej utytułowanego klubu w Polsce, wie, jak wykorzystać ten moment. “Byłem w Second B, dostałem ofertę od zespołu, który zakwalifikował się do poprzedniego etapu Ligi Europy. Jak mogę odmówić? Nie mam wątpliwości, teraz wiem, jak bogate jest opuszczenie swojego obszaru. Komfort, ale jest to trudne. Nawet jeśli pomnożą twoją pensję przez pięć, są tacy, którzy się boją i nie podejmują ryzyka. Jeśli nie zagrasz, kiedy wrócisz, nikt w Hiszpanii nie będzie cię pamiętał…” – wspomina kilka dni przed rozpoczęciem swojego czwartego sezonu w Extraclassie.

Jesus Jimenez rozegrał już ponad sto meczów z Corniche. Na jego rachunek, 34 gole i 21 asyst Dzięki temu stał się prawdziwym bohaterem w mieście Jabers, 160-tysięcznym mieście opartym na gospodarce opartej na kopalniach węgla i żelaza, produkcji drutu i szkła oraz produkcji chemicznej i naftowej. „Kiedy wychodzisz na ulicę, czujesz się zauważony, ludzie rozmawiają, życząc powodzenia… ale to nie jest szaleństwo, w Polsce są bardzo odizolowani”. Jimenez, podobnie jak wszyscy fani Cornick Jabre, również wiąże duże nadzieje z tym sezonem. Podpisany przez klub Sty. Miejski, lokalny idol i wzmocnił ofensywę z niemiecką międzynarodówką Lucas BodolskiUrodzony w Clevis nigdy nie ukrywał chęci do grania w ekstraklasie. – Przybycie Podolskiego wywróciło Polskę do góry nogami. Ze swoimi klubami i reprezentacją grał na bardzo wysokim poziomie i mam nadzieję, że wiele się od niego nauczy. Nigdy bym nie wyobrażał sobie gry z mistrzem świata – nawet treningu! “

Podolski w swojej prezentacji z Kournik Jobs

Cornick już poparł Jabre jako kandydata do Extraclassy, ​​która nie była celebrowana przez Mining Club od 1988 roku, kiedy John Urban nadal nosił szorty.. „Wiemy, że to nie jest nasza rzeczywistość, ale prawdą jest, że w Polsce każdy może pokonać każdego. Beast Cliveis pokazał to dwa lata temu, ostatniego dnia uciekł z wyjścia i kilka miesięcy później podniósł tytuł. Dwie postacie pojawiły się i zniknęły, a ludzie są podekscytowani, co jest naturalne“Jesus Jimenez analizuje” całkowicie przystosowane “do mistrzostw, w których strzelił 12 goli w zeszłym sezonie, grając przeciwko obrońcom centrów, pomimo różnych poziomów.” Mam dużo ruchu i martwię się, że systemy trzech ośrodków to nie jeden. Długo się nie da, bo jest dużo zasięgu, więc trzeba się bardziej przemieszczać między wierszami. Staram się grać blisko z kolegami z drużyny i szukać pośrednich obszarów, które wzbudzają podejrzenia obrońców. – Hiszpan strzelił sześć rzutów karnych i nigdy nie chybił. Musisz jasno określić, co zamierzasz zrobić. Bramkarze zawsze strzelają z półsekundowym wyprzedzeniem, a ja wykorzystuję ten czas na strzelanie w jedną lub drugą stronę. Mendita właśnie to zrobił. Jeśli masz zamiar iść z wątpliwościami, lepiej nie wyrzucaj ich. “

Choć początki są skomplikowane – „Polska nawet nie lubi zimowych kijków” – Jesus Jimenez czuje się w Polsce „bardzo komfortowo”, Tego lata kraj przyjął już 17 innych hiszpańskich piłkarzy. „Nie przestaną przychodzić, ponieważ się wyróżniamy. Jesteśmy bardzo szanowani”. Napastnik Legans już trzeci tydzień z rzędu zakończył przedsezon, z niecierpliwością oczekując na rozpoczęcie ekstraklasy zaplanowanej na 23 lipca. Przyjdzie na tragedię wszystkich Jafrasów, bez tego, który niedawno zmarł s. Stanisław, Legendarny fan Cornick, dał koguta najlepszemu graczowi w każdej grze domowej. “Możesz wziąć żywcem albo jesteś gotowy do gotowania. Mówiłem, żebyś mi to przygotował. Igor Anglo pierwszy raz był zaskoczony, zabrano go do klatki, uciekł na parkingu” – wspominał. Ku uciesze Jimeneza Extraclassa powróci na stoisko z publicznością. „Wreszcie czuję się jak trening, ponieważ wejście do gry bez fanów jest bardzo kosztowne. Kiedy grasz w derby, musisz przestać, bo płomienie tego nie widzą … gram to w takie noce. „Piłka nożna jest najlepsza, gdy na trybunach są ludzie”, mówi Jimenez, który uważa noszenie koszulki Kournik Jabre za „obowiązek”. reprezentował Polskę w Europie.”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *