Jeż Sonic. SEGA zapowiada gry wideo i seriale. Trzydziesta rocznica

Sega Wszystkie nowe ogłoszenia opublikowane z Jeż Sonic W ramce 30. rocznica premiery pierwszego tytułu o grze wideo Blue Hedgehog. Przez wydarzenie Sonic Central, Deweloper i ujawnienieSprzedaż, gadżety, seriale i oczywiście długo oczekiwane i długo oczekiwane reklamy gier wideo.

i to jest Sonic został wydany 23 czerwca 1991 roku na konsoli SEGA Mega Drive. Osiągnij pełną akceptację Gracze Stała się jedną z najlepszych klasyków gier wideo dzięki innowacyjnej rozgrywce pełnej szybkości, akcji i zabawy.

Sonic the Hedgehog będzie na pierwszych stronach gazet z wiadomościami

Być może najważniejsza wiadomość dotyczy Doskonałe barwy dźwięku, a Odnowiony Z Zapamiętaj tytuł Nintendo Wii i Nintendo DSKto przyjedzie po Nintendo Switch, PS4 i Xbox z większą zawartością niż oryginalna gra, w tym uroczym pluszowym Sonicem W wersji fizycznej. Zostanie wydany 7 września.

W innych zapowiedziach przyjdzie Pierwsze trio gier obok Sonic and the Knuckles I twórca Płyta audio CD W adresie kompilacji Zostanie wydany w przyszłym roku; Podczas, Sonic Mania s Zespół Sonic szaleje Uzyskasz dostęp do usług PlayStation Now i Amazon Luna; Podczas Sonic Force Trafi tylko do serwisu Sony, Podobnie jak inni 1 czerwca.

Jeśli chodzi o nagłówki na telefony komórkowe, Sonic będzie miał wiadomości w formacie Sonic Dash, Sonic Forces Sonic Racing, Akapit Apple Arcade. Dodatkowo Sonic pojawi się gościnnie w tytułach takich jak Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020, Two Point Hospital, stracił sędziego s Maine Craft, Ta ostatnia bez tworzenia grafiki.

Jednak najbardziej uderzający był mały żart, z którym odrzucili wydarzenie, które widzimy Sonic biegnie, otaczając go dziwną mocą. Jednak nie wiemy więcej. Wiemy jednak, że jest to nowa gra wideo, ponieważ będzie dostępna dla PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S, Nintendo Switch i PC. Sam zobacz. Czy to kontynuacja Soniczne kolory?

Nowy serial telewizyjny z niebieskim jeżem

Pierwsza reklama Sonica na małym ekranie to Arrival Sonic Colours Rise of Wisps, To jest o Dwuczęściowa animacja z animacją w stylu komiksu pojawi się w pierwszym rozdziale latem przyszłego roku.

Z drugiej strony jest to oczekiwane Sonic PrimeSeria, która ukaże się wyłącznie w serwisie Netflix, Zostanie wydany w 2022 roku. Według Joe Kelly’ego będzie zawierał 24 odcinki., Odpowiedzialny za projekt Biznesowy człowiek.

Będą ekskluzywne wydarzenia muzyczne i produkty

Ponieważ impreza nie może odbywać się bez muzyki, SEGA organizuje imprezę symfoniczną, na której wykonają najlepsze utwory w 30-letniej historii Blue Hedgehogdo. Ponadto grupy takie jak Crush 40 (autorzy ścieżek dźwiękowych do wielu gier Sonic), kompozytor i DJ Tomoya Othani.

Wszystko to wydarzy się później 23 czerwca, w urodziny Sonica, będzie można go całkowicie bezpłatnie zobaczyć online na platformach cyfrowych Funkcjonariusze postaci z gier wideo.

Warto podkreślić uruchomienie kilku artykułów, Ogólne akcesoria i gadżety z okazji 30-lecia firmy Sonic Za pośrednictwem oficjalnego sklepu Sonic. Do tego specjalna edycja monet od APMEX, sprzedawcy metali szlachetnych.

Uczestniczyć

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *