Jill Valentine i Chris Redfield z Resident Evil są projektantami wyposażenia w Fortnite

gdy Ryo, Chun LeeI Guile i Cammy -z uliczny wojownikDołącz do zaciętej bitwy, wielu z nas zaczyna myśleć, że w tej grze moglibyśmy zobaczyć więcej postaci Capcom. Cóż, to się spełniło. Jill Valentine i Chris Redfield, dwie najpopularniejsze postacie w wampir, To są nowe ubrania i pomogą pokonać potwory-kostki Jest to gra elektroniczna Dzięki jego doświadczeniu w polowaniu na zombie.


Jak zdobyć ubrania Jill Valentine i Chris Redfield wampir, zatrudnienie Jest to gra elektroniczna?

Nie zdobędziemy go wykonując wyzwania czy trofeum. Jedynym sposobem, aby go zdobyć, jest kupowanie go w sklepie Jest to gra elektroniczna.

Możemy ubrać każdego – w różne fasony i plecak vintage – osobno lub jako część zestawu STARS.


Co wchodzi w skład zestawu STARS i jakie kosmetyki można kupić osobno?

Ten kawałek jest dostarczany ze strojem Chrisa Redfielda i dwoma charakterystycznymi stylami inspirowanymi jego wyglądem Resident Evil 5 I Resident Evil Village. Przynosi również wygląd Jill Valentine w dwóch stylach opartych na pierwszym wampir „Remake” Resident Evil 3. Dodaj do tego plecak retro Green Grass (w różnych stylach), plecak retro Game Keeper i ekran ładowania „Survival”.

Wszystko to będzie kosztować 2100 V Coins (V-dolców).

Ubrania Chrisa Redfielda i Jill Valentine możemy kupić za 1500 V Coins za sztukę, w tym ich własne wzory i plecaki vintage.

Możemy to uzupełnić Pakiet wyposażenia STARS W zestawie topór do hot dogów, elektryczny topór Pura i gest „Ride in the Rain”. Będzie cię to kosztować 1300 monet.

Każdy kilof można kupić osobno za monety 800 V i żetony za 300. Ekran ładowania można uzyskać tylko jako część pakietu.

Jill Valentine i Chris Redfield, D Resident Evil, se z Fortnite

Wszystko to znajdziesz w sklepie Jest to gra elektroniczna Od 19:00 (czasu kolumbijskiego) 23 października 2021 r. Byłby to idealny kostium na Halloween.

Źródło: Epickie gry

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *