Joao Rodriguez opuszcza Amerykę Cali: Opcje powrotu do Europy | plotka o transferze rynku | Kolumbijczycy za granicą

Joao Rodriguez zakończył pierwszą połowę 2021 roku zadłużony w swojej obecnej drużynie, America de Cali. Chociaż największy udziałowiec Crimson Club, Tulio Gomez, nazwał to „crack”, pomocnik nie grał dużo ani nie strzelił gola i był krytykowany za swój niewielki wkład w kampanię, która zaczęła się z Juanem Cruz Realem, a zakończyła z Gersonem Gonzalezem. .

Rodriguez ma za sobą długą karierę, mimo młodego wieku. W wieku zaledwie 25 lat ma w swoim składzie 14 drużyn, a ciągłość w Ameryce wydaje się niemożliwa. Z tego powodu pracodawca już pracuje nad pozyskaniem dla niego nowego klubu i chce wrócić do Europy.

Kariera Rodrigueza rozpoczęła się w 2011 roku w drugoligowym zespole Boca Juniors de Cali w Kolumbii, gdy Joao miał zaledwie 15 lat. W ciągu dziesięciu sezonów przeszedł przez Deportes Quindío, kupione przez Chelsea z Anglii, i wrócił do Kolumbii, by grać dla Uniautónoma, i na tym podróż się nie skończyła.

Bastia z Francji. Vitoria Setubal z Portugalii. Santa Fe i Courtolois we własnym kraju; Tampico Madero z Meksyku. Teneryfa w Hiszpanii; Środkowa Kordoba z Argentyny, Necaxa z Meksyku, a Ameryka z Cali.

Nie miał ciągłości w prawie każdym klubie. Tylko w Argentynie i Hiszpanii spędzał dziesięć meczów w semestrze, dając jasno do zrozumienia, że ​​nie jest głównym człowiekiem, który przewodzi swojej drużynie. Nie strzela też wielu bramek, ale lubi dryblować i oszukiwać.

Teraz trafi do swojego 15. zespołu.Według doniesień prasowych w Polsce media „Sport.pl”, Z tego kraju są trzy drużyny, które zbadają Joao Rodrigueza. Legia Warszawa (mistrzowie Polski), Rako Częstochowa (wicemistrzostwo) i Bogo Szczecin szukają Kolumbijczyka.

Pomysł gry w Polsce zachwyca Joao, gdyż te trzy kluby zakwalifikowały się do poprzednich etapów Ligi Mistrzów i Ligi Europy, więc możliwość rozegrania pucharów kontynentalnych jest atrakcją.

„Wydaje się, że sprawa Raku jest najpoważniejsza, bo Częstochowa szuka wzmocnień przed historyczną bitwą o puchary Europy (reprezentacja Marka Babszona rozpocznie rywalizację od drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, 22 i 29 lipca). „, zauważył. „Sport.pl” Na około.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *