Joao Rodriguez opuszcza Amerykę Cali: Opcje powrotu do Europy | plotka o transferze rynku | Kolumbijczycy za granicą

Joao Rodriguez zakończył pierwszą połowę 2021 roku zadłużony w swojej obecnej drużynie, America de Cali. Chociaż największy udziałowiec Crimson Club, Tulio Gomez, nazwał to „crack”, pomocnik nie grał dużo ani nie strzelił gola i był krytykowany za swój niewielki wkład w kampanię, która zaczęła się z Juanem Cruz Realem, a zakończyła z Gersonem Gonzalezem. .

Rodriguez ma za sobą długą karierę, mimo młodego wieku. W wieku zaledwie 25 lat ma w swoim składzie 14 drużyn, a ciągłość w Ameryce wydaje się niemożliwa. Z tego powodu pracodawca już pracuje nad pozyskaniem dla niego nowego klubu i chce wrócić do Europy.

Kariera Rodrigueza rozpoczęła się w 2011 roku w drugoligowym zespole Boca Juniors de Cali w Kolumbii, gdy Joao miał zaledwie 15 lat. W ciągu dziesięciu sezonów przeszedł przez Deportes Quindío, kupione przez Chelsea z Anglii, i wrócił do Kolumbii, by grać dla Uniautónoma, i na tym podróż się nie skończyła.

Bastia z Francji. Vitoria Setubal z Portugalii. Santa Fe i Courtolois we własnym kraju; Tampico Madero z Meksyku. Teneryfa w Hiszpanii; Środkowa Kordoba z Argentyny, Necaxa z Meksyku, a Ameryka z Cali.

Nie miał ciągłości w prawie każdym klubie. Tylko w Argentynie i Hiszpanii spędzał dziesięć meczów w semestrze, dając jasno do zrozumienia, że ​​nie jest głównym człowiekiem, który przewodzi swojej drużynie. Nie strzela też wielu bramek, ale lubi dryblować i oszukiwać.

Teraz trafi do swojego 15. zespołu.Według doniesień prasowych w Polsce media “Sport.pl”, Z tego kraju są trzy drużyny, które zbadają Joao Rodrigueza. Legia Warszawa (mistrzowie Polski), Rako Częstochowa (wicemistrzostwo) i Bogo Szczecin szukają Kolumbijczyka.

Pomysł gry w Polsce zachwyca Joao, gdyż te trzy kluby zakwalifikowały się do poprzednich etapów Ligi Mistrzów i Ligi Europy, więc możliwość rozegrania pucharów kontynentalnych jest atrakcją.

„Wydaje się, że sprawa Raku jest najpoważniejsza, bo Częstochowa szuka wzmocnień przed historyczną bitwą o puchary Europy (reprezentacja Marka Babszona rozpocznie rywalizację od drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, 22 i 29 lipca). “, zauważył. “Sport.pl” Na około.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *