John O’Robio: World Boxing Bronze, Wywiad – Inne sporty – Sport

Kolumbijczyk zawsze oddawał swoje walki swojej zmarłej w tym roku babci John Ellen Oroyo SinisteraKtóry w poniedziałek zdobył brązowy medal dla Kolumbii w Mistrzostwa Świata Juniorów w Boksie.

Powiedział, wyłącznie do EL TIEMPO, Valle del Cauca, kiedy schodził z lodowiska Kielce, BoloniaMiejsce turnieju.

Może Cię zainteresować: (Analiza: Key by Key, ćwierćfinały kolumbijskiej piłki nożnej)

Miała na imię Silvia Mina SalazarZmarł 10 stycznia 2021 roku, kiedy byłem z reprezentacją narodową, przygotowując się do tego turnieju na Kubie ”.

Oropio zdobył brąz, pokonując Uzbeca w trudnej bitwie, przegrywając 3: 2 Aydos Tugaybayev.

„Powiedziałem kiedyś mojej babci, że zostanę mistrzem świata. Bardzo proszę Boga i ją, a jej nie ma tu i kogokolwiek w niebie, aby mi pomogli… Bardzo proszę Boga, aby to osiągnąć. On – obliczył.

Orobio wspomina również kolegę z Valle del Cauca, który w ostatniej chwili nie mógł podróżować z powodu pozytywnego wyniku testu na covid-19, Szukają Balcazara69 kilogramów.

– Iverson Balkazar nie mógł przyjechać. Dla niego też to zwycięstwo. Dużo robiłem, myśląc o nim, ponieważ nie było go tu ze mną, żeby zdobyć ten brązowy medal.

Kolumbijczyk, który we wtorek we wtorek weźmie udział w finałowym meczu z Kazachstanem Suyunbay, To samo przypomniało jego trenerom w Kolumbii i większej liczbie ludzi.

„To zwycięstwo należy do mojego ludu z Kolumbii, do mojej rodziny, do mojego ojca, do mojej matki… do mojego nauczyciela Zdjęcie użytkownika Gustavo MosqueraWszystkim moim „profesjonalistom”, Luis Carlos Matamba Profesor Aguirre, który zawsze tam był; To bardzo szczególny kamień milowy, o którym myślałem, Robinson nie żyje. Był bardzo dobrym nauczycielem ”.

I podsumował zawodnik, który odniósł trzy zwycięstwa w Polsce, „w bitwie czułem się dobrze, bo wielu z nich wszystkich i nie chciałem ich zawieść”.

Estéwil Quesada
Redaktor ADN i EL TIEMPO Barranquilla
Osadź tweeta

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *