John Yeboah w polskiej lidze, drużyna idealna | Piłka nożna | Sporty

John Yeboah w polskiej lidze, drużyna idealna |  Piłka nożna |  Sporty

On Ekwadorski pomocnik John Yeboa Jest jednym z najlepszych w piłce nożnej Polska I poszedł Został wybrany jako idealna 11-tka w historii Za występ w ten weekend z Raków Częstochowa w Ekstraklasie.

Yeboah urodził się w Niemczech w rodzinie Ekwadorki. To była niespodzianka na liście pojedynków kwalifikacyjnych Felixa Sancheza Bassa Ameryka Południowa 2026, dni w których reprezentacja Ekwadoru Mierzone będą Boliwia i Kolumbia.

John Yeboa Zamora, niemiecko-ekwadorski skrzydłowy, jest niespodzianką w składzie Ekwadoru na mecze kwalifikacyjne z Boliwią i Kolumbią w 2026 roku.

On 23-letni trójkolorowy pomocnik Był jednym z Numery Rakowa Czinstochowej w wygranym 2:1 meczu z Legią WarszawaNiedzielny występ oznaczał, że wkroczył w doskonały 11. dzień i znalazł się także wśród nominowanych do nagrody Gracza Roku.

Zawodnik urodził się w Hamburgu Przyczynił się do powstania pierwszej bramki, podając do Ukraińca Vladislava Kucherhina, co doprowadziło do stanu 1:0. Paweł Zoellick tymczasowo podwyższył na 1:1, a Rafał Gostyniak zapewnił sobie zwycięstwo 2:1.

„Asysta przy bramce Vladislava Kucherhina, Zawodnik powołany do reprezentacji EkwadoruMiał to na myśli Drugi mecz z rzędu dołożył punkty do tabeli. „Sam był bliski zdobycia gola, ale jego strzał o włos chybił celu” – czytamy w Przeglądzie Ligi Polskiej, oceniając występ Yeboaha.

A także ekwadorski Był nominowany do nagrody dla najlepszego zawodnika w historiiTo etykieta, z którą walczyło się już wcześniej Kamil Grusicki (Bogoń Szczecin), Krzysztofa Hansena (Jagiellonia Białystok) i Michał Izaak (Lech Poznań), który jest w tej chwili Poprowadź głosowanie. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *